Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Çarşafa Girdiğini Görmek

Rüyada çarşafa girdiğini görmek neye çıkar?

Şimdi ben evde oturuyorum evde böyle karanlık bir yer. Sonra şuanda uzakta olan arkadaşlarım yanıma gelmiş konuşuyoruz iste eskiden bir film izlemişiz ama ben simdi unutmuşum onu bana bir arkadaşım hatırlatmaya çalışıyor sonra ben biraz hatırlıyorum. İste sonra o filmi izlemeye başlıyoruz. Biraz izledikten sonra bir bakıyorum bana arkasını dönmüş uyuyor o sırada annem içeri giriyor sinirli bir şekilde teyzemle kavga ettiğini söylüyor.

Sonra ben annem ve bir arkadaşimla beraber evden cikiyoruz teyzemde karşıda bir yer var orada oturuyor. Neyse onlar oraya giderken ben dumduz ilerliyorum uzerimde de mavi uzun bir elbise var. (ben suan tesetturluyum) rüyamda da çarşafa girmişim güya. Ama bir mavi elbise var basimda da siyah ortu varmiş. Aklima kurandaki bir ayet geliyor ‘kadınlara söyleyin örtülerini omuzlarına kadar örtsünler’ iste omuzlarıma falan örtüyorum örtüyü.

Sonra biraz ilerliyorum babam var ve kalabalik bir grup onlarla gezmeye basliyorum sonra hafif bir yokuş falan çikiyoruz. Sonra ben o gruptan ayriliyorum duz yolda kendim yuruyorum. Sonra yukardan biri bana ‘yobaz’ tarzında bir şey soyluyor tam olarak bu kelimeyi soylemiyor ama boyle bisi iste. Sonra babamlarda o sirada tam bu konuyu konusuyorlarmis yani tesetturlu bir bayana laf atilmasini falan. İste babamla beraber olan gruptan biri ‘bak iste boyle’ diyor bana laf atan adami kast ederek.

Bana laf atan adamda zayif bisi boyle sarisin az sakalli. Yuzu biraz aklimda yani. Sonra babam geliyor adamlari uyariyor sonra nasil oluyorsa annem babama kiziyor neden sadece uyariyorsun dövsene diye. Babamda anneme uyuyor adamla kavga etmeye basliyor. Benim babam biraz minyon tipli o yuzden pek basarili sonra olamiyor. Sonra bana laf eden adamin yanindaki adamlarda geliyor babami dovuyormus. Sonra nasil oluyorsa ben eve geliyorum annem ağliyor. Niye agliyorsun diye soruyorum babani hastahaneye kaldirdilar diyor. Bende cok kotu oluyorum “hepsi senin yuzunden sen babami gaza getirdin . o yuzden dayak yedi. Senin sucun .” tarzi seyler soyleyerek anneme bagiriyorum. Sonra annemde bana bir kac birsey diyor ve uyaniyorum.

İste boyle degisik surekli konu atlayan bir rüya gordum. Ayrica ruyada gozume batan seyler de; Odanin karanlik olmasi, Uzerimde mavi elbise olmasi ( elbisem kpali bir elbise bu arada kapali derken acik bir yeri yok tesetturlu bir bayana uygun.), Annemle teyzemin kavga etmesi, Babamin bir cok kisi tafindan dovulmesi. Bu arada 16 yasindayim okuyorum. Annemle babamin arasi gercek hayatimizda baya sıkıntılı. Bide dedem çok hasta -allah korusun- olmek uzere bile diyebiliriz. Simdiden teşekkurler.

Rüyada çarşafa girdiğini görmek yorumu

Melike merhaba, dikkat edersen rüyanda arkadaşlarınla film izlemek, annen teyzenin kavga etmesi, çarşafa girmek, sana yobaz diye laf atılması, babanın kavga etmesi gibi birbiri ile hiç alakasız olmayan bir çok olay geçiyor. Bir rüyada geçen olaylar arasında bağ olmaması o rüyanın bir mesaj vermekten ziyade rüya sahibinin gerçek yaşamında bazı nedenlerle büyük bir kafa karışıklığı yaşadığını gösterir. Rüyalar bazen bu kafa karışıklığının sebepleri hakkında ip ucu verebilir ki senin rüyan ise yaşadığın karışıklığa anne – babanın durumu, giyim kuşam tarzın ve yaşadığın iç çatışmalar olduğunu gösteriyor. Rüyaya başlığını veren çarşafa girmek konusunda kara çarşaf görmek sayfasında ilginç bilgiler bulacaksın.

“Rüyada Çarşafa Girdiğini Görmek” için bir yanıt

Pembe bi peçe ile kara bi çarşaf giymiş sınava gidiyorum okulda görevli cikar carsafi diyodu ben de peçeyi cikarip bi yazma takiyodum sinavdan çikarken pecemi istiyorum görevli bana kizinca sakin bi şekilde ahireti anlatiyodum adam aglayip imana geliyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir