Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaflı kadın görmek ne anlama gelir?

Rüya detayı: yaşım 35, ev hanımıyım, 3 çocuk annesiyim. Rüyamda 4 kişiyiz, bir arabaya bindik, içimizde erkek olan, gezmekten sonra camiye gidelim dedi. O arada bir siyah car giymiş kadın şoförün camına vurmaya başladı. Camın aralığından elini içeriye soktu. Bende orada onun eline vurmaya başladım ve siyah çarşaflı kadın da benim elimi tırmaladı, canımın acıdığını hissettim ve bize (sizi öldüreceğim) diye bağırmaya başladı.

Çarşaflı kadının yüzü kapalıydı ama kadının yüzü belli oluyordu. o arada korku ile uyandım. not: yeğenlerimin evlilik durumu bozuldu ondan olabilir mi?

Rüyada çarşaflı kadın görmek nasıl yorumlanır.

Rüyanız sizin için çok ince mesajlar vermektedir. Gerçek yaşamda yapmak istediğiniz kimi güzel ve hayırlı işlerin birileri tarafından engellendiğini düşünüyorsunuz. Bu engelleyenler arasında çevrenizdeki kimi çarşaflı ( veya türbanlı, kapalı kıyafetli) bayanların olduğuna inanıyorsunuz.
Bu düşünceleriniz doğru da olabilir, yanlışta. Rüyanız sadece bunu düşündüğünüzü ifade ediyor.

Car nedir?  bayanların giydiği çarşafın diğer adı. Rüyada car görmek erkek ve kadın için eşe veya mal sahibi olmaya işarettir. Car giymek bekar kadın için yakın zamanda evliliğe delalet eder. Carı çıkarmak boşanmak, ayrılmak sevdiğimiz şeylerden kopmak manasına gelir. Geniş car rahata ermeye alamet eder. Carın yanması zarar, ziyan o hanede ters giden işlerin olacağına işarettir.

Not : gördüğünüz rüya mesajınızda bahsettiğiniz evlilik durumunun bozulmasına neden olduğunu düşündüğünüz kişileri de işaret edebilir.

“Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek” için 3 yanıt

Rüyada siyah çarşaf görmek
Ben rüyamda iki tane siyah çarşaflı kadın gördüm, akşamdı ben üzerime bir siyah elbise giymiştim, akşam olduğundan dolayı benim içeri geçmemi söylediler. bu rüyayı yorumlar mısınız bana?

Yonca merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda bazı iletişim problemi, yanlış anlama ya da yanlış anlaşılma sorunları çektiğinizi işaret etmektedir.

ben rüyamda evimizde teyzem ve annemle birlikteydim.bir odada 4 çarşaflı kadın vardı.bir tanesinin tırnakları uzun ve siyah ojeliydi. birlikte namaz kılacağımız sırada tırnakları uzun olan kadın diğer çarşaflı kadınlara bunlar bizden değil dedi. öldürmekle tehdit etti. fakat ben onlarla güzelce konuşmaya çalıştım. hepimiz müslümanız kavgaya gerek yok dedim. evlenmek istiyorum fakat ailem izin vermiyor bununla ilgili olabilir mi? bu rüyayı yorumlar mısınız lütfen..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir