Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çarşı Görmek

Rüyada çarşı görmek neye işaret eder?

Rüyada çarşı görmekMerhabalar. Rüyamda annem, babam ben çarşı gibi bir yerde bulunuyorduk. Çarşı da tamirat vardı sanırım, geçiş yerlerinde problem yaşanıyordu. Benimde bir oğlum olmuş “şuan oğlum olmadığı halde” saçları yoktu, bebeğim keldi, ton ton bulanık mavi gözleri vardı. Hep bir yaramazlık yapıyordu, babamda onunla oynuyordu.

Bende en sonunda oğlumu kucağıma aldım baya bir kucağımı dolduruyordu. Yalnız altına yapmıştı, bezine ellediğim de baya bir ağırlık hissetmiştim, içimden dedim ki altına yapmış. Rüyalarımızı yorumladığınız için teşekkür ederim.

Takma isim : sema
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : normal
Anahtar kelime : rüyam

Rüyada çarşı görmek yorumu

Sema merhaba,

Rüyada çarşı görmek, gerçek yaşamınızda kendiniz ve/veya ailenizin ihtiyaçları ile ilgili mesajlar verir. Çarşıda olmak, karşılanmamış, ertelenmiş ihtiyaçlarınız olduğunu simgeler. Çarşıya gitmek, pazara gitmek, çarşıya gittiğini, pazara gittiğini görmek ihtiyaçlarınızı yakında karşılayıp, rahata ereceğinizi simgeler.

Bebek sahibi olmak, bebek sahibi olduğunu görmek, bir projeye imza attığınızı ya da yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır. Erkek bebek, bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Bakınız bebek rüya tabiri. Rüyada kaka görmek, hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir. Bakınız kaka tabiri.

Rüyada çarşı hakkında ilave bilgiler

Rüyada çarşıda alış veriş yapmak, çarşıda alışveriş yaptığını görmek dünya işlerine fazla önem verip, manevi açıdan zayıflık içinde olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Çarşı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kız arkadaşına mesaj yazdığını görmek
Rüyamda kendimi, Eskişehir’in çarşısının içinde buldum. Yanımda her gün otobüsle gidip geldiğim arkadaşım var. Elimde telefon kız arkadaşıma bir şeyler yazıyorum. Saate baktım 22:00 suları arkadaşım sağımdaki bir ışığa doğru gidiyordu, etrafımdaki insanlarda aynı şekilde. Arkadaşıma “hadi saat geç oldu artık gidelim yetişemeyiz” dedim. Oda “tamam” diyerek geri döndü ve ilerideki karanlığa doğru gittik. Şimdiden teşekkürler.
Takma isim :Alhyprn
Yaşınız :17
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci
Ruh haliniz :Karmaşık

Rüyada çarşıda olmak, karşılanmamış, ertelenmiş ihtiyaçlarınız olduğunu simgeler. Kız arkadaşına mesaj yazdığını görmek yaptığınız ya da yapacağınız bir hareket yüzünden küçük bir sıkıntı yaşadığınızı / yaşayacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir