Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çarşıya Çıkmak

Rüyada çarşıya çıktığını görmek neye işarettir?

Rüyada çarşıya çıkmakRüyamda oğlumla arabayla çarşıya çıkıyoruz. Araba birden kayıyor frene basıyorum frenler tutmuyor. Araba duvara çarpıyor bir şey olmuyor sadece arabanın kapısı kırılıyor. Arabanın kapısı köpükten imiş, eve gidiyorum eşime “sen gelseydin olmazdı” diyorum, bir bakıyorum ki eşim dolaptaki 4 parça kıymayı tencere koymuş kıyma kavuruyor. Ne demek rüyam. 33, Kadın, evli, muhasebe.

Rüyada çarşıya çıkmak yorumu

Değerli okurum, rüyada çarşıya çıkmak kişinin gerçek hayata kendinin veya ailesinin karşılanmamış ihtiyaçları olduğunu ve bunları yakında karşılayıp huzura ereceğini simgeler. Bakınız çarşı rüya tabiri sayfası. Ara ile çarşıya çıkmanız ise evin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda daha fazla rol almak, eve daha fazla katkıda bulunmak istediğini belirtir çünkü araba kullanmak kişinin ayakta durmak, kendine güven, itibar konularında ilerlemekte olduğunu anlatır. Ancak frene basmana rağmen arabanın durmaması ve kaza yapmanız sizin elinizde olmayan, sizin dışınızda gelişen bazı sebeplerle bu istediklerinizi yapamadığınızı, ailenize dileğiniz oranda katkıda bulunmadığınızı anlatmaktadır.

Eşinin kıyma kavurduğunu görmek onun duygusal açıdan bir boşluk içinde olduğunu, bazı konularda kendini yetiştirmek için çalıştığını simgelerken yakın bir zamanda bunları atlatıp huzur bulacağını ve o huzurun tüm aileyi olumlu etkileyeceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Çarşıya Çıkmak” için 2 yanıt

Rüyada tarihi çarşı görmek
Rüyamda arkaslarımla carsıda gezıyoruz fakat tarıhı bir carsı, bir dukkana gırıyoruz ve dukkana gırerken yanımızda bır kız bebek yok, daha sonra tam cıkalım derken bebek nerede dıye arıyoruz, dukkanın arkası da kafeymıs, o kafede de benım eskiden hoslandıgım cocuk varmıs, o bebegı almıs bebegı, almak ıstıyorum bana gelmiyor cocuga dıyorum kı vermeyecekmısın bana onu dıye ve bana cevap vermıyor, sadece bana bakıyor, bu ruya benı cok etkıledı.

Ayşe merhaba, gördüğün rüya hayatta bazı karşılanmamış ihtiyaçların olduğunu ve onları ararken kafa karışıklığı yaşadığını ve bazı şeylere yeniden başlamayı düşündüğünü ancak bir adım atarken iyi düşünmek gerektiğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir