Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Casus Görmek

Rüyada casus görmek neye çıkar?

Rüyamda yaşlı bir amca ile teyze kapımıza geldi ama ben onları tanımıyorum, bunlar kendilerini tanıttılar, evli karı koc aolduklarını söylediler. Yaşlı amca bana “teyzen çok susadı, kızım şu kapıyı açta su içsin” dedi, bende güvenlikten anahtarı istedim, güvenlik “buradaki çalışmıyor” deyip bayağı ilerideki çeşmeyi gösterdi. Çeşme anahtarla açılıyor, bende oradaki güvenliğe “anahtarı verin, ben götürürüm” dedim, sonra birlikte yürüdük, çeşme başına geldik, suyu açtım yanımdaki teyze ve amcadan sonra bir teyze daha geldi, oda su içti, ilk basta bir çeşmeden su akarken sonra iki çeşmeden birden su akmaya başladı.

Daha sonra güvenlik yanıma gelip “sen bunların casus olduklarını bilmiyor musun? bunlar tehlikeli insanlar, ne işin var onlarla” dedi, bu sırada o ikinci çeşmeden akan sudan üzerime su sıçradı sonra uyandım, rüyamla ilgili yorum yaparsanız çok sevinirim, çünkü uyandığımda beni çok etkilemişti.

Rüyada casus görmek tabiri

Esma merhaba, böyle değerli rüyaları bundan sonra hakkınızda daha detaylı bilgi vererek gönderin. Çünkü o zaman daha sağlıklı yorum yapılabilir. Gördüğün rüya genel anlamda gelecek, yaşlanma, bir ileri aşamada ölüm korkusu çektiğini göstermekte fakat aynı zamanda bunun bilincinde olduğunu, yaşamın hem maddi hem manevi yönleri açısından kendini geliştirerek huzur bulduğunu göstermektedir. Fakat güvenliğin gelip sana bu yaşlı kişilerin aslında casus olduklarını söylemsi olayı biraz farklı anlamalara taşımaktadır.

Rüyada casus görmek gizli bir iş, kötülüğün habercisidir. Casus birinin görülmesi aynı zamanda rüya sahibi kişi; kendi işinin sahibi ise işinde düşüş yaşayacağına ve kazancında kayba uğrayacağına, kişi eğer devlet memuru ise terfi alamayacağına veya istenmeyen olaylar yaşayacağına ya da bir sağlık sorunu yaşıyorsa sorunun aslında tahmin etmediği gibi olmayıp daha önemli olduğuna rivayet edilir. Rüyasında casus olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek hayatta çok fazla yalan söyleme alışkanlığı olduğunu gösterirken, insanları aldatma ve onları mağdur etme huyunun tüm çevresi tarafından anlaşıldığını ve bu yüzden herkesin ondan uzaklaşmaya başladığını ve kendisi hakkındaki tepki ve eleştirilerin artarak devam edeceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir