Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çatal Görmek

Rüyada çatal görmek neye işaret eder?

Bugün rüyamda beni istemeye geliyorlar ama bizim ev ev değil, şato mübarek, neyse babam beni vermiyor, bende “baba sen ister ver ister verme ama ben onu seviyorum” diyorum, babam da sinirlenip elindeki çatalı gözüme sokmak için hamle yapıyor ama ben geri çekilince bana bir şey olmuyor. Birde rüyamda bu rüyayı gördüğümü sevdiğim kişiye anlatıyorum. Yorumlarsanız sevinirim .

Rüyada çatal görmek neye yorumlanır?

Rüyada sizi istemeye gelmeleri sevdiğin hoşlandığın erkek ile yuvanı kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak, mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.

Rüyada çatal görmek karşıtların birliğini simgeler, etrafınızda kuyunuzu kazmaya, kötülük yapmaya çalışanlar olabileceğini gösterir. Rüyada çatal kaybetmek sevgililer, dostlar arasında anlaşmazlığa yorumlanır. Yemek yerken çatalını düşürmek yapmanız gereken önemli bir işte kararsızlık yaşadığınızı simgeler. Çatal vermek, birine çatal verdiğini görmek özgürlük kaybı anlamına gelir, yaptığınız veya yapacağınız bir davranış veya eylem neticesinde kendinizi sıkılmış hissedeceğinizi ifade eder. Çatal almak, birinden veya bir yerden çatal aldığını görmek gerçek yaşamınızda kimi önemli konularda bilgi veya fikrinizin olmadığını, görevinizde etkisiz olduğunuzu simgeler. Temiz çatal görmek, temiz çatal kullanmak veya kullandığını görmek gerçek hayatınızda kolaylık ve basitlik anlamına gelir. Sorunları kolayca çözme yeteneğinizin olduğunu simgeler. Tahta çatal görmek, tahta çatal kullanmak veya kullandığını görmek yaşamakta olduğunuz bir sorunu çözmek için ideallerinde değişilik yapacağınızı, yapmanız gerektiğini gösterir. Büyük çatal görmek, büyük çatal kullanmak veya kullandığını görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz sorunları çözmenin daha yalınç bir yolunu aradığınızı gösterir. Küçük çatal görmek veya küçük çatal kullanmak ya da kullandığını görmek kendi kendine yeterlilik simgeler, kendiniz için bir şeyler yapmak için önce öğrenmek gerektiğini işaret eder.  Çatal ayak görmek kimi olağan dışı kötü şansların sizi tehdit ettiğini ve garip insanların dostluğundan uzak durmanız gerektiğini ifade eder. Plastik çatal görmek, plastikten yapılmış çatal kullanmak veya kullandığını görmek size sunulan fikirler karşısında seçici olmadığınızı, ne teklif edilirse hemen kabul etmek, onaylama huyunuz olduğunu simgeler. Rüyada kirli çatal görmek, kirli çatal kullanmak veya kullandığını görmek günlük hayatınızda daha bağımsız olmak, başkalarına güvenmek istemediğinizi simgeler. Rüyada gümüş çatal görmek, gümüşten yapılmış çatal kullanmak veya kullandığını görmek mevcut tüm endişelerinizi bir arkadaşının yardımı ile giderebileceğinizi ifade eder. Burada anılan çatal kelimesi; yemek yemeye yarayan ürün, yemek çatalı anlamındadır.

“Rüyada Çatal Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kahvaltı çatalı ve bıçaklarını eskidi diye ortadan ikiye ayırıp atıyorum. Ama bir süre sonra yazık diye vazgeçiyorum. Ve bir botanik ekoloji bahçesinin penceresinden baktığımda etrafta çiçek ve güllerle yapılmış bir sürü ev görüyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. 36, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Karışık ve umutsuz

Rüyada çatal ve bıçakları ortadan ikiye kırmanız size zarar vermek isteyen birilerini yaşamınızdan çıkarmaya karar verdiğinizi ancak sonra kırmaktan vazgeçmeniz ise onlarla yeniden bir araya geldiğinize işarettir.
Botanik bahçesinin penceresinden gördüğünüz çiçek ve güller ile kaplanmış evler ise önünüzde emniyet, sağlık, mutluluk dolu bir dönem açıldığını temsil etmekte bu dönemi iyi değerlendirmek gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir