Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çatı Görmek

Rüyada çatı görmek neye delalettir?

Merhaba, ben rüyamda tek kişilik uçak kullanıyordum, bir sürü çatı görüyorum,  evlerin çatısından uçuyordum bir çatıda bembeyaz bir aslan vardı, oda çatıdan çatılara atlıyordu, çok fena bir şeydi, sonra uçağı indirdim bir sahil kenarına, bir tane büyük tekne içinde bir sürü asker vardı, bir adamın gözlerini bağlamışlar hızlı bir şekilde götürdüler, çok karma karışık bir rüyaydı, sizden en kısa zamanda tabirini beklerim hoşça kalın saygılar.

Rüyada çatı görmek neye yorulur?

Rüyada çatı görmek, bir evin çatısı, bir binanın çatısını görmek, bütünlüğü ve yaşamınızın temel özelliklerini ifade eder. Bilindiği gibi çatı, bir binayı yağmur, kar, sıcak ve soğuktan koruyan kısımdır. Çatısız bir ev tam değildir. Rüyada çatı görmüş olmanız yaşamınızda bütünlüğü sağlamak konusunda çabalarınızı işaret eder.

Rüyada çatıya çıktığını görmek ne demektir?
Rüyada çatıda olmak, çatıda olduğunu görmek, çatıya çıkmak inanç sistemi ve özellikleri gösterir. Güçlü bir manevi tarafınızın olduğunu, yaradana ulaşmak için çabaladığını ve ibadetinizi daha da güçlendireceğine yorumlanır. Manevi aydınlanma, rahatlama ve takdir edilme anlamına gelir.

Çatıda birini görmek manası nedir?
Çatıda birilerini görmek sıcak, verimli ve kaliteli bir yaşamı ifade eder. Bu rüya hayatınızda sizin için önemli bir durumda aşama sonuna geldiğinizi, sorunlar ve sıkıntıların kısa sürede biteceğini, arzuladığınız huzur, güven ve refaha kavuşacağınızı gösterir.

Rüyada çatıdan düşmek ne demek?
Rüyada çatıdan düştüğünü görmek rüyayı görenin hayatında bazı konularda eksiklik hissettiğini, rüyayı görenin hayatında bütünlüğü elde edemediğini gösterir. Çatıdan düşen birini görmek rüya sahibinin yaşamından birinin eksikliğini hissettiğini ya da birinin bir nedenle kişinin hayatından çıktığını temsil eder.

Rüyada yıkılmış çatı görmek ne anlama gelir?
Rüyanızda yıkık bir çatı ya da bir çatının yıkıldığını görürseniz bu gerçek hayatınızda bunalmış olduğunuzu, bir sorun karşısında kendinizi aciz hissettiğini gösterir. Biri ya da bir şeyin sizi aşağı çektiğini düşündüğünüzü veya düşük benlik saygısı ve zayıflamış güven duygusu yaşıyor olabilirsiniz manası taşır.

Rüyada akan çatı görmek neye delalettir?
Rüyada çatının aktığını görürseniz bu hayatınızdaki bir sorunu çözmek için kimi eski defterleri açmak gerektiğini, eski yaşananları ve tecrübeleri göz önüne alıp problemi çözmek gerektiğine tabir edilir. Bu rüyanın bir diğer açıklaması ise bu sorunu çözebilmek için öncelikle ayağa kalkmak, ayakta kalmak, güçlü olmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada çatıda yangın görmek
Tüm yangın rüyalarında olduğu gibi çatı yangını veya çatıda yangın görmek, evini size ait olup olmamasına göre değişik anlam taşır. Kendi evinin çatısının yandığını görmek gerçek hayatta bir değişime ihtiyacınız olduğunu, bir takım eski alışkanlık ve davranışları terk edip hayata daha farklı açıdan bakmanız gerektiğini temsil eder. Başkasına ait bir evin çatısında yangın görmek yaşamınızda değişmemek için ısrar ettiğinizi ve bu yüzden zaman zaman başınızın ağrıdığını ve kimi fırsatları kaçırdığınızı temsil eder.

“Rüyada Çatı Görmek” için 4 yanıt

Iyi gunler bizim evimiz mustakil tek katli dun gece ruyamda evimizin catisinin bi an ters dondugunu daha sonra da duzeldigini fakat Catinin acik tarafinin kapandigini kapali tarafin acildigini daha bi anda yine eski haline geldigini gordum ams bu degismeler 1 sanjyede araliklarla oluyordu yardimci olursaniz sevinirim iyi gunler kolay gelsin..

Rüyada çatıdan atlamak
Selamun aleyküm, ben rüyamda birbirine bitişik evlerin üzerlerinde metal çatılardan koşarak aşağı doğru atlayarak iniyordum. En son yere atladım ve çatının dibinde toprak üzerinde yeşil kabuklu beş altı tane cevizler olduğunu fark ettim, aralarında bir iki tane yarısı kabuklarından ayrılmış cevizlerde vardı ve ziyan olmasınlar düşüncesiyle toprağı elimle kazarak ve karıştırarak cevizleri topladım.
O esnada elimden kolyeye takılan elmasa benzer bir taş toprağa karışıyor ve tekrar onu bulup alıyorum. Sonra yanımda bir iki kişi oluyor o cevizlerden biraz onlara da vermeyi düşünüyorum. Birde oradan az bir su akıyordu toprak üzerinden bir kenardan ve el arabası vardı orada.
Allaha emanet olun, hayırlı günler.

Tufan merhaba,
Rüyada çatıdan atlayarak inmeniz, hedeflerinize ulaşmak, engelleri aşmak için risk almanız gerektiğini ifade ederken, Ruyada Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutlu olmasının belirtisidir. Aile yaşantınızdaki mutluluğu artırmak için bazı girişimlerde bulunduğunuzu ifade eder.
Rüyanızda akan su, şu anda sizin duygusal bir cokuntu icinde oldugunuzu gosterirken aynı anda suur altındakı duygularınızın dışarı çıktığını yani etrafınizdaki kisilerin sizin ic dunyanizi simdi anlamaya basladiklarini ifade etmekte, icinizdeki ofkeyi disari atin ve rahatlayin simdi mesajı vermektedir.
Rüyada el arabası görmek genellikle seyahat, yola gitmek veya yoldan birinin gelmesi, misafir ile tabir edilir.

Rüyada başka bir kızla çıkmaya başlamak
Rüyamda sevgilim olduğu halde başka bir kızla çıkmaya başladım, sonra bir evin çatısında dururken bir anda çatı yerinden oynamaya başladı, ben çok korkuyordum.
Bir ileri gidiyor bir geri, sonra çok aşırı sallanmaya başladı, çatı resmen yan yatıyor tekrar düzeliyordu sonra çatıdan yere atladım ve kaçtım oradan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir