Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çatı Katı Görmek

Rüyada çatı katı görmek neye işarettir?

Rüyamda çatı katı evim vardı öğrencilikte, işte ordaydım ve balkonu genişti, o balkondaydım yağmur yağıyordu, çok güzel bir yağmur ama başımın üstüne yakın tüm gökyüzü perde gibi bir su ile kaplıydı ve ben içimden diyordumki “bu incecik su birikintisi kadar uzağım Allaha” yani çok yakınım diyordum

Rüyamda hatırladığım kısım bu. Bunun dışında da seneler önce Hz. Muhammedi de gördüm. Ara sıra “Kuran oku” diye gökyüzünden sesler geliyordu rüyamda. Bazen üzerime nur yağdığını da görüyorum ama dini vazifelerini yerine getiren biri değilim ve de çok günahım da vardır. Ne düşünüyorsunuz?

Rüyada çatı katı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çatı katı görmek amaç, hedef, bastırılmış düşünceler, gizli anıları simgeler. Şuan bastırdığınız duygu ve düşüncelerinizin var olduğuna, geçmişteki anılarınızı yaşattığına işarettir. Rüyada çatı katında oturmak, çatı katında yaşamak sizin amaç ve hedeflerinize ulaşmanızda engellerin ve hayatınızda zorluklarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bununla birlikte, uzun bir mücadeleden sonra, bu zorlukların üstesinden geleceğiniz manasını taşır.

Darmadağın çatı katı görmek zihninizi ve düşüncelerini organize etmek için bir işarettir. Ancak geçmişten kurtulmak için çok sıkıntı çektiğiniz ve önünüze gelen olaylardan kurtulmak, Geçmişinizi tamamen silmek istediğiniz manasına da gelir.

“Rüyada Çatı Katı Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir