Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çatı Yangını

Rüyada çatı yangını neye işarettir?

Merhaba, rüyamda sol bacağıma bakıyorum, ön taraftan tam ortadan ikiye ayrılmış, kan acı falan hiç bir şey yok. Bacağımı açıyorum çevremde insanlar var, bacağımın içinde ekmekler var, bütün bütün çıkardıkça parçalanıyor, gördünüz mü bayatlamış artık falan diyorum, ayağımın içindeki ekmekleri çıkarıyorum. Sonra ayağıma su döküyorum ayağım normal halini alıyor.

Sonra bir grup insanla birlikte aralarında dayımın çocukları da var ateş yakacakmışız. Sonra böyle büyük büyük dolaptan bozma parçalar var, onları bir araya getiriyorlar, ben uzaktan seyrediyorum. Yakacak yer aranıyor, bu arada (bulunduğumuz yer yokuş bir yer ) sonra tanımadığım bir yerin çatısının hizasında parçaları tutuşturmaya çalışıyoruz. Yanıyor, tutuşmadan sönüyor.

Ben parçalayalım diyorum daha çabuk yanar falan derken kırıyoruz. Yine tutuşturamıyoruz. Sonra gruptan birisi çatının hizasında bulunduğumuz için ve çatı açık ahşaptan olduğu için çatıyı tutuşturuyor. Çatı yanmaya başlıyor. Sonra yangın büyüyor ve aşağı katlara sıçramış olacak ki balkonlardan siyah beyaz dumanlar çıkmaya başlıyor. Sonra balkona bir adam çıkıyor dumandan etkilenmiş, öksürüyor falan derken bir anda herkes yangının farkına varıyor ve balkonlar ve çevre insanlarla dolmaya başlıyor.

Kim yakmış muhabbeti olmaya başlıyor. Sonra bir bakıyorum çevremde kimse kalmamış herkes kaçmış tek başımayım, sağımda solumda kimse yok. Kimse benden şüphelenmiyor çocuklar yakmışlardır diyorlar olay geçişiyor.

Rüyada çatı yangını görmek neye yorulur?

Rüyanız, şu anda gerçek yaşamınızda bir takım zorluklarla karşılaştığınızı ve bu zorluklarla mücadele etmekte yetersiz ve isteksiz olduğunuzu, cesaret eksikliği içinde bulunduğunuzu simgelemektedir.
Rüyanız aynı zamanda sıkıntıları aşmak, zorluklarla mücadele etmek için destek beklediğiniz, yardım istediğiniz kişilere dikkat etmeniz gerektiğini önemle belirtmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yangın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çatı Yangını” için 2 yanıt

Rüyada çatıda yangın görmek
Rüyamda evimin çatısı yanıyor ve dumanlı alevler görüyorum sonra eşim söndürüyor ve çatının bir kısmı içeri çöküyor, sonra akrabalar gelip eve girdiğimizde planı farklı bir şekilde yeniden yapılmış görüyorum ama çatı halen çökmüş durumda.

Begüm selam,
Rüyanız, yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, bazı eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir