Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çatıdan Düştüğünü Görmek

Rüyada çatıdan düştüğünü görmek neye işaret eder?

53 Yaşında evli bir bayanım. Rüyamda kendimi yüksek bir evin çatısında görüyorum. Çatı beton ve çok açık renkte. Kenara geldiğim için düştüğümü görüyorum. Fakat hiç bir şekilde zarar görmüyorum. Sorguluyorum neden bu kadar yüksekten düştüm ve zarar görmedim diye. Bir de bakıyorum ki altımda 30-34 cm yüksekliği olan koltuk yastığına benzeyen bir minder var. Mavi ve lacivert karışımı bir rengi var. Bu minder de yıllar önce evinin yangında yanan komşumun bana verdiği oturma grubunun sünger minderine benzediğini görüyorum. Çok uzun zaman sakladıktan sonra onları işlek bir yere gereksinimi olan alır diye bırakmıştım.

Ve rüyamda rüyamın yorumunu yapıyorum. Aşağıya düşmek yerine yükseğe çıkmış olsaydım diye. Daha sonra kendimi düştüğüm yerden çıkmış görüyorum ama ne şekilde olduğunu bilmiyorum. Ve Uğur Dündar’la kendimi gayet neşeli ve samimi bir sohbet içinde buluyor ve uyanıyorum. Ana temalar: yüksek ev, evin çatısı, beton çatı, çatıdan düşmek, koltuk yastığı, mavi minder, lacivert minder, sünger minder, Uğur Dündar, sohbet etmek.

Rüyada çatıdan düştüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bir evin çatısı, bir binanın çatısını görmek bütünlüğü ve yaşamınızın temel özelliklerini ifade eder. Rüyada çatıda olmak, çatıda olduğunu görmek inanç sistemi ve özellikleri gösterir. Rüyada çatıdan düşmek rüyayı görenin hayatında bazı konularda eksiklik hissettiğini, rüyayı görenin hayatında bütünlüğü elde edemediğini gösterir.

“Rüyada Çatıdan Düştüğünü Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda 2 tane adamın evimizin çatısına çıktığını görüyorum ve bu iki adama kız kardeşimin arkalarından taş vurarak aşağıya attığını görüyorum daha sonra 2 adamında bir çukurun içine düştüğünü görüyorum. Bu ne manaya gelebilir?

rüyada 3 yaşındaki yeğenimi çatıdan düşerken görüyorum ama hiç bir yerinden kan gelmiyor, sadece vucunda şişlikler oluyor ve çok korktum sizce bunun anlamı nedir

ruyamda yuksek bir binanin catisini tamir ederken catiyla beraber ucup gittim, bir caddeden sonra ara bir sokaga dustum, eski iki tanidik sordu “paran varmi” dedi, bende yok dedim biri 50 lira verecegini soyledi, daha sonra mahallenin cocuklari beni tasladilar, kendimi korumaya calistim ve uyandim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir