Rüyada Çatıdan Düştüğünü Görmek

Rüyada çatıdan düştüğünü görmek neye işaret eder?

53 Yaşında evli bir bayanım. Rüyamda kendimi yüksek bir evin çatısında görüyorum. Çatı beton ve çok açık renkte. Kenara geldiğim için düştüğümü görüyorum. Fakat hiç bir şekilde zarar görmüyorum. Sorguluyorum neden bu kadar yüksekten düştüm ve zarar görmedim diye. Bir de bakıyorum ki altımda 30-34 cm yüksekliği olan koltuk yastığına benzeyen bir minder var. Mavi ve lacivert karışımı bir rengi var. Bu minder de yıllar önce evinin yangında yanan komşumun bana verdiği oturma grubunun sünger minderine benzediğini görüyorum. Çok uzun zaman sakladıktan sonra onları işlek bir yere gereksinimi olan alır diye bırakmıştım.

Ve rüyamda rüyamın yorumunu yapıyorum. Aşağıya düşmek yerine yükseğe çıkmış olsaydım diye. Daha sonra kendimi düştüğüm yerden çıkmış görüyorum ama ne şekilde olduğunu bilmiyorum. Ve Uğur Dündar’la kendimi gayet neşeli ve samimi bir sohbet içinde buluyor ve uyanıyorum. Ana temalar: yüksek ev, evin çatısı, beton çatı, çatıdan düşmek, koltuk yastığı, mavi minder, lacivert minder, sünger minder, Uğur Dündar, sohbet etmek.

Rüyada çatıdan düştüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bir evin çatısı, bir binanın çatısını görmek bütünlüğü ve yaşamınızın temel özelliklerini ifade eder. Rüyada çatıda olmak, çatıda olduğunu görmek inanç sistemi ve özellikleri gösterir. Rüyada çatıdan düşmek rüyayı görenin hayatında bazı konularda eksiklik hissettiğini, rüyayı görenin hayatında bütünlüğü elde edemediğini gösterir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir