Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çatıların Uçtuğunu Görmek

Rüyada çatıların uçması neye delalet eder?

Rüyamda yanımda iki kişi, biri babam diğeri hatırlayamadığım birisi, haki bir tepedeyiz, deniz tam kaşımızda, derken bir rüzgar çıkıyor öyle böyle değil, deniz kabarıyor çatılar uçuyor, rüzgar şiddetlendikçe ben korkuyorum, derken birden biri bağırıyor kıyamet kopuyor diye ben de ileriden gelen önde siyah sakallı sakalı toplu genç esmer biri geliyor. Yanında iki kişi “benim yanıma gelin” diyor, bende bende salavat getirerek onun yanına gidiyorum, beni elimden çekiyor ve birden normal bir hayatın içinde buluyorum kendimi.

Babam yine yanımda gidip bizim oralara bakıyorum, evlerde bir şey olmuş mu diye, biraz daha uzun şeyler var ama ben bundan sonrasını hatırlamıyorum bana lütfen bu rüyanın ne anlama geldiğini yorumlar mısınız? birde kimseye anlatmadım, kötü rüya mı iyi rüyamı? anlatmam gerekir mi lütfen yorumlayın. 40, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada çatıların uçtuğunu görmek yorumu

Rüyada babanızı görmeniz çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Rüyada tepede olduğunu görmek istemediğiniz bir işin sorumluluğunu almak anlamına gelir. Gördüğünüz deniz ise bilinç altından gelen güçlü sinyallerini temsil eder. Bu sinyallerin farkında olmak, onlara kulak vermek gerektiğine yorulur. Sert rüzgar ise hayat tarzınızı değiştireceğine işaret ederken şiddetli rüzgar aynı zamanda bu değişimin yakında gerçekleşeceğine işaret eder, sıcak rüzgar, bu değişikliklerden rahatsız olacağınıza işarettir. Denizin kabardığını görmeniz şu anda çalkantılı bir ruh haline sahip olduğunuzu göstermektedir. Huzur bulmaya, dinlenmeye ihtiyacınız var fakat halletmeniz gerektiğini düşündüğünüz konular yüzünden dinlenmeye vakit ayıramıyorsunuz manası taşır. Birinin kıyamet kopuyor diye bağırması ise hedeflerinize ulaşmanız için halen aşmanız gereken bir takım engeller bulunduğunu hatırlatmaktadır.

Rüyanın devamında salavat getirmeniz ve diğer olaylar ise sabır, dua, gayret, birilerinin desteği ve Allah’ın izniyle tüm bu çalkantı, sıkıntı ve engellerin aşılacağını müjdelemektedir. Çünkü rüyada salavat getirmek, salavat getirdiğini görmek, en hayırlı rüyalardan biri olup, gerçek hayatta sevgi ve güvenin olduğu günlerin müjdesidir. Bu dönemde büyük mutluluklar yaşayacağınızı simgeler.

“Rüyada Çatıların Uçtuğunu Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben 18 yaşındayım ve bekarım, rüyamda eski sevgilimin en yakin arkadaşının evindeydim, eski sevgilimin hakkında bir şey yapıyordum ve bu arkadaş bunu eski sevgilime mesaj yazarak söylüyordu ve geri kötü bir cevap geliyordu, ben kötü olduğumu söylediğimde bana sarıldı ve yatağa geçtik, öpmeye kalktı “ben yapamam” diye geri çekildim hemen öyle sarılarak uyuya kaldık. Sonra çatıdan gelen bir ses yüzünden korkuyla uyandım. Şu son aralar pek iyi değilim eski sevgilim yüzünden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir