Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çatırtı Görmek

Rüyada çatırtı görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda evime girerken yukarıda bir çatırtı sesi duyuyorum, kafamı kaldırdığımda bir kisiyi evimin ust katinda balkonda goruyorum ve o kisi catiya tirmaniyor, hırsız oldugunu dusunuyorum, o kisi arka sokaga cikiyor ve bende bagiriyorum hirsiz var hirsiz var megerse bunlar 3 kisiler bir kac kisi sokakta onlarin onunu kesiyor ve bunlari bende dahil dövüyoruz. Bir başka rüyamda sanki bir yirtici kus gibi suzulerek deniz ustunden ucuyorum, Yorumlarinizi rica ederim, tesekkurler. 28, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Yalniz.

Rüyada çatırtı görmek neye yorulur?

Rüyada çatırtı sesi duymak, çatırdama sesi duyulması canınızı çok sıkacak bir söz, dedikodu duyacağınıza işaret eder. Rüyada bir şeyin çatırdağını, bir yerin çatırdağını, çatırtı görmek gerçek yaşamınızda canınızı sıkacak, hoşunuza gitmeyecek, size zarar verebilecek bir olayla karşılaşabileceğine işaret eder.

Rüyada hırsız görmek, gerçek yaşamınızda bir takım düşmanlarınız, rakipleriniz ya da sizi çekemeyenler, kıskananlar var, dikkatli olmalısınız demektir. Rüyada hırsız kovalamak, hırsız yakalamak, hırsız kovaladığını, hırsız yakaladığını görmek içinde bulunduğunuz kaotik durumdan kurtulup, düşman, rakip veya sizi kıskananlara karşı başarı elde edeceğinizi simgeler.

Rüyada birini dövmek, birisini dövdüğünü görmek, güçlü olacağına işaret eder. İlişkinizde güçlü taraf olmak istediğinizi simgelemektedir.

Rüyada kuş gibi uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Sonuçta iyidir. Baş aşağı uçmak ise, rahatlıkla yapılacak yolculuktur.

“Rüyada Çatırtı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda küçük bir kız çocuguymuşum rahmetli annem ve babam eski çıktıgım evimizde tamir yapıyorlaşmış, dogalgaz baglanmış. Sonra birlikte otursak diye düşünüyorum, ailemden ayrılıyorum, sonra bir arsa görüyorum, birilerinin beni aradıgını bulmaya çalıştıgını hissedip duvardan duvara atlayıp kaçıyorum. Bir eve giriyorum krem rengi boyalı duvarları bir kapısından çatısına çıkılıyormuş. Sonra çatıdan gelen bir çatırtı duydum, orada iki adam çatıyı tamir ediyorlar, sesi merak edip bende çıkıyorum çatıya iki ayrı çatı gördüm hayır olsun. yorumunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir