Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çatısız Ev Görmek

Rüyada çatısız ev görmek neye işaret eder?

İyi günler, ben karışık bir rüya gördüm. etkisinde kaldım, yardımcı olursanız çok sevinirim. Rüyamda eski bir sokakta yanımda tanımadığım bir ya da iki kişi var, beraber gidiyoruz, sokağın içinde çatısız mermerden yapılan evler var ama mermerler eskimiş yıpranmış ve boş evler, evlerin çatıları yok.

Bir büyük bir evin önüne geliyoruz. Ev eski mermer sütunlarla yapılmış ve çatısı yok, iki katlı ama zeminden gökyüzü görünüyor. İçimden evi alıp, tamir edip, oturmak geçiyor. Daha sonra yerde küpler ve mermer toplar var, içlerinde ölü ceninler var, görmüyoruz ama cenin olduğunu biliyoruz ama onlarda eski eskiden kalma ceninler. Sonra ben elime bir mermer küre alıyorum, içinde cenin olduğunu biliyorum. O küreyi elimde sallarken uyandım. Rüyam neye işaret ediyor? çok etkisinde kaldım yardımcı olur musunuz? 27, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutsuz.

Rüyada çatısız ev görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çatısız ev görmek yaşamınızın temel özelliklerinde bir eksikliği, bütünlüğün sağlanamadığını simgeler. Rüyada çatısı olmayan bir ev görüldüğünde yaşamınızın öz eleştirisini yapıp, durumunuzu gözden geçirmelisiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyanın devamında görülen şeyler reel hayatınızda bir ilişki veya bir gelişme karşısında kimi sıkıntılar çektiğinizi ya da çekeceğinizi, yaratıcılığınızı kullanmakta zorlandığınızı ifade ederken, aynı zamanda sabır, dua ve gayretle bunları aşacağınızı temsil etmektedir. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çatısız Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyamda iş yerinin dış tarafındaki çatıda küçük bir kedi yavrusu vardı. Renkleri kahverengi sarı siyah şeklindeydi. Çatıda olukların orada duruyordu gözlerinde acı ve endişe vardı. Diğer büroların pencerelerine bakıyordu, sanki arkasındaki diğer oluktan yürüyüp gidecekmis gibiydi, veda eder gibi bakıyordu. Boyunun kenarında 4 tane kalın çizgi vardı. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; Buromuz annemin işyeri Sağlık problemi nedeniyle işine epey bir süredir gidemiyor kapatmak istediğini söylüyor. Bununla alakali bir rüyamı acaba. Ailemde, bende bu duruma çok üzülüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir