Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Çatışma Görmek

Rüyada çatışmak neye delalet eder?

Ben rüyamda bir çok teröristin evi taradığını ve şehri esir aldığını gördüm ve sonradan ev cephe oldu, teröristlere silah açan askerler gördüm, sonrası pek hatırlanacak gibi değildi. Rüyama açıklık getirmek isteyenlerin mesajlarını bekleyeceğim, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada çatıştığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çatışma görmekRüyada çatışma görmek iyiye yorulan bir rüya değildir ve rüyada çatışmak huzursuzluk, dedikodu, iftira, çekişme anlamını taşır. Çatışmaya girmek veya bir çatışmaya girdiğini görmek rüyayı gören insanın iç dünyasında yaşamakta olduğu bir huzursuzluğu simgeler. Başkalarının çatıştığını görmek sizin dışınızdaki kişilerden kaynaklanan ve size yansıyan dedikodu, iftirayı işaret ederken aynı zamanda bu durumun sizi oldukça rahatsız ettiğini simgeler. Silahlı çatışma görmek, rüyada ölü ve yaralıların olduğu bir büyük çatışma görmek menfaat, çıkar çekişmelerini ifade eder.

“Rüyada Çatışma Görmek” için 2 yanıt

benim babam jandarma ve teröristler onu ve beni kovalıyordu ! buna sevmediğim bir arkadaşım sebep oldu babamın cebinden silah çıkarıp teröriste gösterdi! biz gittik bir süre sonra arkamızdan geliyorlardı babam kaçmayacağımızı söyledi ve ben uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir