Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çatışmada Şehit Olduğunu Görmek

Rüyada çatışmada şehit olduğunu görmek ne demek?

Merhabalar, rüyayı sabaha karşı gördüm ve şaşkın bir şekilde uyandım. Rüyamda bir çatışmada şehit olduğumu ve 5 ay önce kaybettiğim amcamı yanımda gördüm, bana teselli veriyordu, üzülme diye ben bir yandan şehit olduğuma seviniyor, bir yandan da öldüğüme üzülüyordum. Bir melek sen cennete gideceksin dedi, o an amcama sordum “sen de cennette misin” diye, “hayır değilim” dedi ve bir kapıdan cennete girdim, masmavi gökyüzü, ağaçlar, nehir ve insanlar vardı, sevinçten ağlıyordum, sonra dedim keşke annem babamda burada olsa diye. Sonra “babam hemen gelmesin, kim bakacak kardeşlerime” dedim ve uyandım.

Rüyayı görmeden önce herhangi bir cennet ya da şehitlikle ilgili bir diyalog yaşamadım, nasıl oldu da Allah’ım bana cenneti gösterdi bilmiyorum, şükürler olsun o şanslı kullarından biri oldum. Sizlerin yorumlarını bekliyorum. Saygılar.

Kimden: Kumbul33
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: şaşkın
Rüyanızın anahtar kelimeleri: cennete gitmek, şehit olmak

Rüyada çatışmada şehit olduğunu görmek yorumu

Gördüğünüz rüya sizin dürüst karaktere sahip bir insan olduğunuzu ve yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak için kendi ihtiyaçlarından fedakarlık ettiğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şehit görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çatışmada Şehit Olduğunu Görmek” için bir yanıt

rüyamda yani iki siyah melek geliyor ama insan suretindeler yalnız yüzlerini göremiyorum.bana sana şehit gösterecez diyorlar ve boş bir araziye götürüyorlar.mezar hemen açılıyor ve ve erkek bir şehit gösteriyorlar bana ve ben öylece bakıyorum şehite gözlerimi ayıramıyorum ondan ve bana tam bir şey derlerken uyanıyorum.
Sizlerin yorumlarını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir