Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çatlak Görmek

Rüyada çatlak  neye delalet eder?

Rüyamda okul duvarlarına çatlak oluştuğunu gördüm. Ben okulda deprem olduğunu görüyorum fakat sadece okulun kimi bölümlerinde çatlaklar olduğunu ve tüm okulun bu çatlakları fark etmediğini, sadece bir sınıfın fark ettiğini gördüm ama bu rüyada kimseye bir şey olmadı bu ne anlama geliyor?

Rüyada çatlak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada deprem olduğunu görmek yaşamınızda bir ani değişimi, kimi şeylerin birden bire değişeceğine işaret eder.

Rüyada çatlak görmek, çatlamış, çatlayan bir şey ya da bir şeyin çatladığını görmek, genellikle negatif mesajlar verir. Rüya sahibi insanın yaşamındaki tüm sıkıntılarından kurtulmak için öncelikle üzerindeki telaşı atması, sakin olarak hareket edip, mantığını kullanarak o durumdan kurtulmayı başarmak gerektiği manasını taşır. Böyle yapıldığında  çözümü yok gibi görünen büyük bir sorunun dahi kolayca çözülebileceğini anlatır.

Rüyada cam eşya, tabak, çanak, bardak gibi camdan, porselenden yapılmış bir eşyanın çaldığını, çatlamış ev eşyası görmek evinizde yaşanmış, yaşanacak bir sorunu temsil ederken aile hayatında yaşanacak sıkıntılı dönemi geçirdikten sonra çok büyük bir feraha kavuşacağına, çok huzurlu olacağına, başına gelmiş olan bu kötü durumları unutacağına, sıkıntı ve sorunlardan uzaklaşıp oldukça mesut olacağına, değer verdiği sevdiği  kişilerle mutluluk içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bir duvarda veya tavanda çatlak görmek, iyi değildir kısa süreli bir üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada çatlamış duvar görmek  hayırlara işaret etmek hayal kırıklığı yaşamak, emeğin karşılığını alamamak, umudun boşa çıkmasını ve üzüntülü kalmaya delalettir. Bu çatlağı onarmak, onardığını, tamir ettiğini görmek ise size üzüntü veren bu olayı çabuk atlatacağını simgeler.

Rüyada çatlak toprak, toprağın çatladığını, çatlamış toprak görmek ise gerçek yaşamınızda zorlu geçecek bir yaşam evresine girdiğini simgeler. Çatlak cilt, çatlamış deri, cildin çatladığını görmek rüya tabiri için tıklayınız rüyada cilt .

Rüyada gedik, bir yere veya bir şeye gedik açmak, gedik açtığını görmek gerçek yaşamınızda daha esnek olmanız gerektiğini, olayları daha sakin değerlendirmeniz gerektiğini aksi halde hiçbir ilerleme elde edemeyeceğinizi temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir