Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek neye işarettir?

Rüyamda bir marketteyim ve 4-5 yumurta alıyorum ama yumurtaları poşete koyan market görevlisi yumurtaları koyarken yumurtaları çatlatmış, değiştirmek istiyorum, müdürlerini çağırıyorlar bende durumu anlatıp başka param yok ben bunları haşlayamam diyorum yenileriyle değiştiriyorlar.

Daha sonra eşimi görüyorum eşimle ayrıymışız ve eşim markette çalışıyormuş, aynı market müdürü bayandan para istiyor bir miktar ve alıyor. Bende eşimden isteyeyim diye düşünürken uyanıyorum. lütfen yorumlarsanız çok sevinirim, bunun manası nedir?

Rüyada çatlak yumurta görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Çatlak yumurta ise bu bolluk ve berekete ulaşmanızda kimi engellerin olduğunu ancak sonunda buna kavuşacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Serpil dedi ki:

  Rüyada çatlak yumurta görmek
  Merhaba
  Ruyamda pazardan yeni aldigim yumurtalari buzdolabina yerlestiriyorum. Bir kismini yerlestirdikten sonra tezgahta yaklasik 5-6 tanesinin daha kaldigini goruyorum.
  İnceledigimde bunlarda hafif hafif catlaklarin oldugunu farkediyorum. Alirken fark etmedim her halde diye dusunup onlari olduklari yerde birakip cokta umursamadan mutfaktan cikiyorum. Ruyami yorumlar misiniz lutfen.
  Saygilarimla, Serpil

  • admin dedi ki:

   Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.
   Rüyanızdaki çatlak yumurtalar ise aşılması gereken bazı zorlukları işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*