Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çavdar Ekmeği Görmek

Rüyada çavdar ekmeği görmek ne demek?

Erkek arkadasım ruyasında annemı ve babamı onların evınde cok mutlularken, gülerlerken gormus, sonra annem ve babam evden cıkmak ıcın kalkmıslar, bahce kapısında erkek arkadasımın aileside onları ugurluyormus, sonra erkek arkadasımın babası babama çavdar ekmeği yani köy ekmeği vermiş, babamda koltugunun arasına sıkıştırmıs sonra bir ekmekte erkek arkadasım vermiş, babam “yok bu yeter” deyip almak istememiş ama en sonunda almış.

Normalde ailem onun ailesini tanımıyor. Ruyayı yorumlarsanız cok sevinirim. Esma tarafından 26.05.2013 / 18:22 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada çavdar ekmeği görmek tabiri

Rüyada çavdar ekmeği görmek Neşeli ve Huzurlu Hayat anlamlarını simgeler. Gelecekteki Refahı ifade eder. Çavdar ekmeği yapmak, Çavdar ekmeği pişirmek, Çavdar ekmeği yaptığını, Çavdar ekmeği pişirdiğini görmek, Bolluğun çok olacagına, evinde rahat ve feraha ereceğine işaret eder. Çavdar ekmeği yemek, yediğini görmek, Afiyette olmaya işarettir.

Erkek arkadaşınızın rüyası, onun hakkında sevindirici gelişmelerin habercisidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çavdar Ekmeği Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir elimde Kuranı Kerim diğer elimde yuvarlak bir çavdar ekmeği gördüm, bunun anlamı nedir?

Rüyada doğranmış çavdar ekmeği görmek
Rüyamda annemle mutfaktayız ve masada bir kaç tane çavdar ekmeği var. Bazıları tam, bazıları ise doğranmış.
Sonrasinda ben ekmekleri topluyorum yerine koymak icin ama mutfagin her yerinden ekmekler cikiyor. hepside beyaz ekmek .
Ruyamda gulerek anneme soruyorum “ne cok ekmek almissin” diye . o da bana bakip gulumsuyor . Cevabiniz icin
simdiden cok tesekkurler .

Rüyanız çok hayırlı bir rüyadır.
Rüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.
Mutfaktaki ekmeklerin çokluğu ise fırsatların büyüklüğünü ya da çokluğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir