Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çavdar Görmek

Rüyada çavdar görmek neye delalet eder?

Rüyada çavdar görmekBenim gördüğüm rüyada komşunun bahçesindeyim ve yabancı birileri vardı. Tam hatırlamıyorum ama sayıları 3 ya da 4 kişiydi ve bu kişiler beni öldürmek istiyordu. ben onlara sopa ve taş ile karşı koyuyordum ama daha fazla direnemeyeceğimi görünce yandaki çavdar tarlasına kaçtım. Çavdarlar adam boyu idi ve çavdar tarlasında saklandım. Ama adamlardan biri beni buldu bende yerden aldığım bir taşı adamın kafasına vurdum, adamın kafası yarıldı ve öldü. Sonra tarlada ilerleyerek onlardan kaçtım ve kurtuldum. Bunun tefsirini bilen var mı? 29, erkek, evli, işçi.

Rüyada çavdar görmek yorumu

Nihat selam, gördüğün rüya şu anda gerçek hayatında gizli korkuların ve onun üzerine gelen seni öfkelendiren bir olay yüzünden sinirlerinin çok bozulmuş olduğunu işaret erken kendine veya çevrendekileri daha fazla üzmemek ve sonradan pişman olacağın bir ley yapmamak için sakin kalmayı başarman gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada çavdar görmek rüya sahibi hakkında yakın gelecekte refah simgeler. Rüyada çavdar tarlası, çavdar ekini görmek bolluk, bereket ve sağlık simgeler. Çavdar ekmek, çavdar yetiştirmek rüya sahibinin emeklerini karşılığını yakında alacağına delalet eder. Rüyada çavdar yemek neşeli ve huzurlu ev yaşamını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir