Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çavuşkuşu Görmek

Rüyada çavuşkuşu neye delalet eder?

Rüyamda bahçe gibi bir yerde ailecek oturup sohbet ederken yanımda boş bir kafes var ve yanıma bir kuş yaklaşıyor, onu tutup kafese koyacakken önceden ismini duyduğum fakat hiç görmediğim (gerçek hayatta) hudhud kuşu olduğunu o an anlıyorum ve sevdikten sonra da çok mutlu olup serbest bırakıyorum ve rüyam bitiyor. Çok merak ediyorum yorumunuzu, yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler. 25, Erkek, Bekar, Öğrenci, Harika Değilim Çok Şükür.

Rüyada çavuşkuşu görmek neye yorumlanır?

Rüyada kafes görmek veya kafesle ilgili rüyalar iyiye yorumlanmaz. Rüyadaki kafesler, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir. Rüyada boş kafes görmek, yaklaşan bir sıkıntıyı belirtir.

Rüyada çavuşkuşu diğer adıyla rüyada hüdhüd kuşu görmek çevrenizde sırlarınızı başkalarına anlatan, size dost görünüp aslında düşman olan biri olduğunu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çavuşkuşu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kuş temizlemek
Merhabalar. Rüyamda iki tane muhabbet kuşu vardı, onları temizliyordum. Bir tanesi uçmak istedi serbest bıraktım, diğerini kafese koydum. Serbest bıraktığım kuş biraz uçtuktan sonra sobanın üzerine kondu, gördüm ama alamadım, annemi çağırmaya çalıştım ama sesim çıkmadı nefesim sıkıştı, kuşun ayakları yandı ve eridi yok oldu, bir tüy gibi oldu elimde gagasının ısırığını hissettim. Nefes alamıyordum, zorla uyandım. teşekkür ederim şimdiden yorumladığınız için.

Rüyada muhabbet kuşu görmek size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder.
Rüyada muhabbet kuşu beslemek bağımlılık ve gelişmemişlik ifade eder.
Temizlik yapmak, Rüyada temizlik yaptığını görmek, hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder. Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir