Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çay Bahçesinde Bıçaklandığını Görmek

Rüyada çay bahçesinde bıçaklanmak neye işaret eder?

Rüyamda sevmediğim birisi ile bir çay bahçesinde oturuyordum. Bir arabaya hırsızlık için gelen bir kişiyi gördük. Müdahale ettik, ben genci yatırdım bileklerini büktüm. Bu sırada sevmediğim kişi plastik kelepçe getiriyordu.

Genç elimizden kurtulup ikimizi de bıçakladı. Hastaneye kendi aracımla gittim o sevmediğim insan yanımda. Hastaneye geldiğimde takatim kalmamıştı. Sevmediğim kişiyi aldılar tedavi etmeye başladılar, ben ise bayağı bir uzun müdahale edilmesini bekledim.

Şikayet edeceğimi ifade edince tedavi etmek üzere sedye getirip beni sedyeye aldılar. Hastanede yanımda olan ailemden sadece bir kişiydi o da ablam. Yorumlayabilir misiniz? Bekir tarafından 11.03.2013 / 08:11 tarihinde gönderilmiş

Rüyada çay bahçesinde bıçaklandığını görmek neye yorulur?

Bekir merhaba, rüyanız sıra dışı ve önemli mesajlar verdiğini düşünüyorum. Gördüğün rüya içinde bulunduğun sıkıntılardan yakında kurtulacağına, feraha ereceğine işaret ederken aynı zamanda sinirlerinize hakim olman, öfkeni kontrol etmeyi başarman gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada sevmediğin birini görmek ( çay  bahçesinde beraber oturduğun kişi) bazı rüya yorumcularına göre hoşlanmadığın, sevmediğin birinin sizi ziyaret edeceğine yorumlarken kimi rüya tabircileri ise sevmediğin biri ile karşılaşıp canının sıkılacağına işaret eder demektedir.

Rüyanın son bölümleri öfke kontrolünü iyi yapamadığın zaman başının ağrıyacağını gösteren senaryo görüntüleri simgelemektedir. Rüyanın unsurları: çay bahçesi, sevmediğin birini, araba hırsızı, plastik kelepçe, bıçaklanmak, hastaneye gitmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çay Bahçesinde Bıçaklandığını Görmek” için 3 yanıt

rüyamda tanımadığım biriyle boğuşuyordum ve beni kalbimden bıçakladı fakat ölmedim çok az bi sızı vardı ama tekrar boğuşmaya devam ettim acaba rüyamın anlamı nedir ?

Rüyada bıçaklanmak ne anlama gelir
Ben aslında bıçaklanmayla ilgili yorum isteyeceğim.
Ben okuldayken en yakın arkadaşım tarafından Bıçaklandım. Ama kan hiç çıkmadı. Bu rüyamı
Yorumlarsanız sevinirim. 16 yaşında kızım.

Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder.
Kan olmaması iyidir ve sorunun zarar görmeden atlatılacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir