Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek neye işarettir?

Rüyamda ayağımdan kan çıkması gerekiyormuş abim bıçakla çok hafif kesecekti, sonra ben dedimki jiletle kes dedim, oda sen kes acımaz hem dedi bende çok az kestim kan geldi, sonra gözyaşlarım peşisıra geldi akıyordu bende dedimki cabuk bir şeyler getirin, abimde bir çay bardağı getirdi gözyaşımı bardağa akıttım kısa bi sürede yarım bardak oldu gözyaşlarım abimde eline aldı bardağı sevinir gibi tam hatırlamıyorum sonrası lütfen bu rüyamı açıklarsanız sevinirim Allah razı olsun teşekkürler.

Rüyada çay bardağı görmek neye yorulur?

Rüyada çay bardağı, çay bardakları görmek gerçek yaşamınızda sevdiklerinize karşı daha fazla manevi fedakarlık göstermeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çay görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çay Bardağı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada çay bardağında su görmek
Merhabalar, daha önce başka bir rüyamı anlatmıştım size, ama cevap alamadım, lütfen bu rüyama cevap getirin.
Rüyamda bir çay bardağında su görüyorum, eski bir arkadaşım bardağı kaldırmak istiyor, yanlışlıkla bardağı tutmak isterken parmakları içine giriyor, sonra da “o suyu alma içeceğim” diyorum oda bana geri veriyor ve ben o suyu içiyorum. Suyun içinde kabaran bir şey var, sanırım ilaç tıpkı gripini suya koyarken ki gibi kabarıyor. ama ben suyu içiyorum. Arkadaşım 35, 36 yaşlarında evli ama bu zamana kadar çocuğu olmayan biri. Bu rüya beni çok rahatsız etti, sizce anlamı nedir? lütfen cevap verin çok fazla rüya görmekten bazen uyuyamıyorum. Bu rüyada beni daralttı sizce korkulacak bir şey var mı. olumlu olumsuz ben hazırım. Gönderen Meral.

Sevgili Meral,
Önce biraz bilgi vermek istiyorum. Öncelikle sitemize üye olan arkadaşlarımızın mail yoluyla gönderdikleri rüyalara cevap vermekteyiz. Günce 20 – 50 arası başvuru cevaplanabilmekte. Site üzerinden eklenen rüyalar bunlardan kalan zamanlarda cevaplanmaktadır. Bu yüzden ilk mesajınız gecikmiş olabilir.
Rüyanızda kesinlikle rahatsız edici bir unsur bulunmamaktadır. Sadece içinde bulunduğunuz durum, korkularınız, endişeleriniz hakkında bilgi veriyor gibi görünüyor.
Rüyada su görmek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur. Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Eğer su durgun ve berrak ise manevi yönden sizin iyi durumda oldugunuzu ifade eder. Berrak su berraklığı, yüceliği, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade eder.
Rüyada dolu bardak görmek haber demektir. Güzel, sizi çok mutlu edecek haber alacağınıza delildir,

Bana göre rüyanız bir haber alacağınızı, bu haberin içinizi coşturacağını işaret etmektedir. Alacağınız haberin iyi sağlık konusunda olma ihtimali yüksektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir