Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çay Bardağı Yutmak

Rüyada çay bardağı yutmanın manası nedir?

Selamlar. Sizden bir rüya yorumu isteyeceğim izninizle.

Rüyamda üniversiteden arkadaşlarımla beraberiz, liseden de arkadaşlarım var aralarında.
Bir masa etrafındayız sanırım. konuşuluyor ama fazla hatırlamıyorum konuşulanları. ama çok uzun zamandır görmediğim arkadaşlar bunlar. Daha sonra birden ağzımda bir çay bardağı buluyorum taban kısmıyla beraber bardağın yarısı ağzımda duruyor çıkarmaya çalışıyorum ama kırılıp ağzımı kesmesinden korkuyorum hareket ettirmekte zorlanıyorum bu yüzden ve sanırım bardakta küçük bir de çatlak ya da kırık var gibi düşünüyorum o an. Çok ilginç bir rüya anlamına da bakamıyorum bu yüzden. Yorumlarsanız çok memnun olurum.
İyi çalışmalar dilerim.

Rüyada bardak yuttuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız kendinizi ifade etmekte zorluk çektiğinizi işaret ediyor. Çevrenizdekilerin özellikle okul arkadaşlarınızın size şüpheyle baktıklarını güvenmediklerini düşünüyor ve üzülüyorsunuz. Ancak bunda en önemli sebep sizin kendinizi tam anlatamamanızdır.

“Rüyada Çay Bardağı Yutmak” için 2 yanıt

Rüyada bardak bardak su içmek
Merhabalar. Ben yeni evli bi bayanım ve son zamanlarda evliliğimde sıkıntılar var. Rüyamda musluktan bardak bardak su içiyordum ama bir türlü suyun lezzetini alıp doyamıyordum. Su gayet normal, berrak ama kana kana içmeme rağmen bir türlü susuzluğum geçmedi. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Yasemin merhaba,
Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur. Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür.
Su içip doyamamak ise bu konulara veya bunlardan birine olan açlığınızı, ihtiyacınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir