Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Çay Bardakları Görmek

Rüyada çay bardakları görmek neye delalet eder?

Rüyada çay bardakları gördüm. Rüyada açık havada üzeri çay bardakları dolu (hiç boş yer yok) sayısız masalar görüyor ve neden içlerinin boş olduğunu soruyorum. Bana bir adam “biraz sonra çay dolduracaklarını” söylüyor.

Kendimi iş yerinde görüyorum. Şu anda emekliyim. Yemekhaneye iniyorum. Büyük tencerelerde pişmiş 3 biftek görüyorum. Bunun benim hakkım olduğunu söylüyorlar. Yemekhane yine açık havada ve her tarafta masalar var. Üzerinde kırmızı kareli örtüler bulunuyor.

Sonra bir kilisenin locasında bulunuyorum. Ve locanın kenarından aşağıya mihrabın olduğu yere bakıyorum. Ve inançlı insanların özellikle beyazlar giymiş şapkalı bir kadının mihraba doğru çiçek attığını görüyorum ama kendimi nedense gizliyorum. Yorumlarınızı merakla bekliyorum. Saygı ve sevgilerimle.

Kimden: Zekiye
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:54
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:rutin
Anahtar kelimeler: Çay bardakları, Kilise locası ve ayin, İş yeri ve yemekhane.

Rüyada çay bardağı görmek nasıl yorumlanır?

Zekiye selam. Çay bardakları görmek gerçek yaşamınızda sevdiklerinize karşı daha fazla manevi fedakarlık göstermeniz gerektiğini ifade eder.

Kendinizi eski iş yerinde görmeniz eskiden ders almak, daha fazla yeni şey öğrenmek gerektiğini temsil eder. Bakınız iş yeri sayfası. Yemekhaneye inmeniz doğru beslenme, doğru gıda temini veya disiplinli bir beslenme alışkanlığına sahip olduğunuzu gösterirken orada gördüğünüz ve hakkınız olduğu söylenen 3 biftek ise daha fazla güvenlik için içgüdülerini kullanmak gerekir anlamını taşır.

Rüyanızın en ilginç kısmı kilisede olduğunuz bölümdür ve yaşamınızda kimi güzel, temiz insanlarla tanışacağınızı, bunun sevinciyle sevinç gözyaşı dökeceğini simgelemektedir.

“Rüyada Çay Bardakları Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda salonda otururken annem giriyor içeri, elinde bir çay bardağı “bak kırılmış ama parçaları ayrılmamış atıyorum bilgin olsun” diyor, ben de “at tabii anne ne yapıcaz kırık bardağı” diyorum, hepsi bu.
49, Kadın, Evli, Ev hanımı, mutsuz.

Rüyada bulaşık yıkamak
Selamlar, rüyamda bir sürü bulaşık ve bardak yıkadım, birde bir bardak su içtim. Tabiri nedir acaba, hayrolsun inşallah,
iyi çalışmalar.

Rüyada bulaşık yıkamak, bulaşık yıkadığını pişmanlık anlamına gelir. İnsanları kırıp, üzdüğünüz için pişman olacaksınız, insanlara karşı daha dikkatli davranmalısınız mesajı verir.
Rüyada su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir