Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çay Kaşığı Görmek

Rüyada çay kaşığı görmek neye delalet eder?

Rüyamda bize gelen bir bayana çay ikram ettiğimi, çayın güzel olmadığını fakat kadının fark etmeden içtiğini gördüm, kadın benden ayrıca çay kaşığı ve bardak tabağı istiyor ben de hemen veriyorum. Ayrıca küçük bir çocuğun bana pilav yedirdiğini gördüm.

Rüyada çay kaşığı görmek neye yorulur?

Rüyada çay kaşığı görmek, çay kaşığı kullanmak sosyal iletişim özelliğinizi gösterir. Rüyayı gördüğünüz ortam ve kişilere derin analiz gerekir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çay görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çay Kaşığı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada cebinde çay kaşığı görmek
Rüyamda en yakın arkadaşımla -merve- okulun etrafında dolaşıyorduk. Aslında bunu okuldaki herkes her teneffüs yapar ama biz çok nadir yaparız. Yürürken bana birinden bahsetti, ben de hoşlanıyorsun deyip dalga geçtim, sonra bana bir şey sordu. Ne sorduğunu ben de hatırlamıyorum ama anladım gibi elimi sağ cebime attım. Cebimden üç tane çay kaşığı çıktı. Çay kaşığı da kullanılmış hani böyle çayı yeni karıştırırsın da yeni çıkarırsın ya tam o halinde. Kaşıklara baktım sonra kafamı kaldırdım. Merve dört beş adım öteye gitmiş beni bekliyor. Hızla kaşıkları cebine attım ve ondan bu kaşıkları sakladım. biliyorum, rüya biraz tuhaf ama ben asıl neden bu kaşıkların gizli kalmasını istedim onu merak ediyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. çay kolik, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, morali bozuk.

Rüyada çay kaşığı görmek, sosyal iletişim özelliğinizi gösterir. Rüyayı gördüğünüz ortam ve kişilere derin analiz gerekir.
Rüyada gelişen olaylar sanki arkadaş çevren ile bir güven sorunu yaşadığını, onlara yeteri kadar güvenmediğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir