Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çay Kupaları Görmek

Rüyada çay kupaları görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben Neriman. 38 yaşında bir memurum. Evliyim. Rüyamda annemle birlikte -sanırım bir oteldi- bir koridorda idik. Odalar yan yanaydı. Birisine girdik. Yatak şeklinde küvetler vardı. Her küvetin yanında da musluklar. Bir de camdan altı metal süslemeli çay kupaları vardı. Ben benim bardağın altını temiz görmediğim için çay istemiyorum. Annem de istemiyor. Yıkanma kısmını hatırlamıyorum. Üzerimizde peştamal var. Sonra çıkıyoruz. Teyzemin oğlu, eşi ve teyzem güzel giyimli bir şekilde yemek yiyorlar. Mutlular. Biz de o lokantaya giriyorken uyandım. Gördüğüm rüyanın manası nedir? Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada çay kupaları görmek neye yorulur?

Rüyada bir otelde olduğunu görmek, Sizin geçiş süreci yaşadığınızı ve uzakta eski alışkanlıkları ve düşünceleri taşımaya devam ettiğinizi simgeler. Alternatif olarak, kişisel kimlik kaybı anlamına olabilir. Bakınız rüyada otel görmek rüya tabiri sayfası. Rüyada anne görmek, annesini, anayı, anneyi görmek doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir.  Annenizle birlikte otelde olmanız onunla benzer eski alışkanlıklara sahip olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada küvet görmek yenilenme gereksinimi ve günlük sorunlarından kaçış arzusunu gösterir. Küvete girmek, küvetin içinde olmak taşıdığınız yüklerden kaçış isteğinizi ifade eder, sevgi ve zevk ile rahatlama peşinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada çay kupası görmek faaliyetlerinize çok daha güçlü sarılırsanız, başarı ve mutluluğa daha çabuk ulaşacağınızı ifade eder. Cam kupanın altının metal süslemeli olması, cam kısmın hem süsü hem güçlendirilmesi manası taşır ve bunun rüyadaki anlamı ise bir önceki cümlenin anlamını teyit etmektedir.

Rüyada peştamal görmek bir arkadaşınızla tartışmak işaretidir. Öfkenize sahip olup, sonradan pişman olacağınız bir şey yapmamak ya da bir şey söylememek gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada lokantaya girmek, sanıldığını tersine fiziksel açlık değil, duygusal açlığı simgeler. Bakınız rüyada lokanta görmek tabiri.

“Rüyada Çay Kupaları Görmek” için 2 yanıt

Çay almak
Annem kız kardeşim ve ben bir yerde oturup kahvaltı yapacaktık. Ben anneme bir bardak çay almaya gittim. Çayı alıp dönerken benimle konuşmayı bitiren hoşlandığım çocuğu gördüm ama bilerek yüzüne bakmadım. Daha sonra çayı anneme verdim annem çayı içtikten sonra hoşlandıgım cocuk benden su istedi bende suyu ona uzatması için kız kardeşime verdim ve onun yüzüne bakmadım. Daha sonra hoşlandığım çocuk annemin içtiği çayın bardağını aldı ve gitti. Döndüğü zaman benim yanımda kız kardeşimin kulağına bir şey dedi. Bende kardeşime sordum ve ne kadar sahte güldüğümü söylemiş olduğunu öğrendim. 17 yaşındayım. Su aralar hep üzgünüm çünkü hala hoşlandığın kişiyi unutamadım. Hic bir şeyden zevk alamıyorum. Öğrenciyim. Hiç kimseyle ilişkim olmadı. Sadece bir kaç kişiyle ciddi anlamda konuştum ama sevgili olmadık. Rüyamda bahsettiğim kişi de bu konuştuğum insanlardan biri.

Elif selam, gördüğün rüya reel hayatında daha mutlu, daha huzurlu olmak için yaşamında bazı değişiklikler yapman gerektiğini ifade etmektedir. Bu değişiklik hayata bakış açısı, beklentiler, hal ve tavırlar, dış görünüm veya insanlarla iletişim konularından birinde olabilir. Dilersen rüyada hoşlandığı kişiyi görmek sayfasını da inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir