Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çay Tarlası Görmek

Rüyada çay tarlası görmek anlamı nedir?

Rüya başlığı: çay tarlası içinde domates, patlıcan görmek

Rüya detayı: benim bir sevdiğim var ailesi beni istemiyor. Rüyamda ailesi beni kabul etmiş, tabi ben buna çok seviniyorum ama bu seferde sevdiğim beni istemiyor, telefonda konuşuyorum “beni seviyor musun” diyorum “yok istemiyorum seni” diyor, o kadar çok üzülüyorum ki içime bir sıkıntı geliyor. Birde çay tarlası görüyorum sadece çay yok, domates ve patlıcan var. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Rüyada çay tarlası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sevgili, sevgiliyi, sevilen insanı görmek her gen kız ve genç erkeğin çok sık gördüğü bir rüyadır ve genellikle yorumu olmayan, günlük endişe ve yaşanan olayların iç dünyanızı etkilemesinin yansımasıdır.

Rüyanızda esas mesaj çay tarlasındadır.
Rüyada çay içmek, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olmak anlamına gelir. Başkalarına çay ikram etmek, o insanın çevresinin genişleyeceğine işarettir. Rüyada dalından çay yaprağı topladığını gören Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklenti anlamına gelir.

Yukarıda görüldüğü gibi çay sosyal ilişkileri, dostluğu, sohbeti, bir arada olmayı simgeler. Çay tarlası ise çayın yetiştiği yerdir ve işin özüdür.

Çay tarlası görmeniz önünüzdeki dönemlerde sosyal ilişkileri, dostluk, sohbet, bir arada olma, arkadaşlık ilişkilerinizde gelişmeler yaşayıp yeni insanlarla tanışacağınızı işaret etmektedir.
ANCAK bu yeni tanışacağınız insanların bazıları sizi çok şaşırtacak, belkide üzeceklerdir. Çay tarlasında gördüğünüz farklı sebzeler bunu simgelemektedir.

“Rüyada Çay Tarlası Görmek” için bir yanıt

Kazılmış tarla
20 yaşındayım, bekar üniversite öğrencisiyim. Rüyamda yaşadığım yerin evimizin kenarındaki tarlayı kazılmış olarak gördüm. Sonra toprağı tarlada düzlüyoruz sonra kazıyı abimle beraber yapıyorum kepçe çalışıyor sonra bir cesetle karşılaşıyorum, kazdıgımız yerde çıkıyor ama insana fazla benzemiyor. Sonra kendimi mezarlıkta buluyorum bir çok mezar var abimle evimizin tamirini yapıyoruz evimiz normalde yeni boyandı ama bir cephesini boyuyoruz ama yinede fazla yol kat edemiyoruz, tekrar boyasız haline dönüyor ve bundan bir gün öncede kendimi rüyamda siyah cübbeli hoca halinde görüyorum, camide namaz kılıyoruz ama vahiy geliyor bana bende insanlara söylüyorum yani peygamber gibi hissediyorum kendimi hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir