Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çay Toplamak

Rüyada çay toplamak neye delalet eder?

Rüyamda bir yemyeşil çay bahçesi içinde çay topluyoruz, yaprakların arasında eğilip ellerimle yaprakları yer yer açarak yürüyorum, yukarıdan bir şeyin yaprakları hışırdatarak beni takip ettiğini fark ediyorum, bunun bir yılan olabileceği geliyor aklıma ama sincap olması için içimden dua ediyorum, derken bir an yerde yanıma minicik bir kurbağa zıplıyor, dönüp bakıyorum ona, gülümsüyorum, o kadar sevimli ki elime almak istiyorum, sonra boş ver deyip tam yoluma devam edecekken yukarıdan beni takip eden şey iniveriyor önüme, bir yılan önce telaşa kapılıyorum, kaçmayı düşünürken eğilip sağ elimle ağzından sol elimle kuyruğundan yakalıyorum, geldiğim yoldan geri dönüyorum, yılan ağzını açmasın diye sıkıca tutarken aklımdan acaba onu incitiyor muyum elimi biraz gevşetsem mi diye geçiriyorum.

Çay yaprakları açılır açılmaz sağ tarafta boş bir kanal görüyorum, başında da bir kurt. Yılanı kanala fırlatıyorum, kurda bakıyorum. Kurt duman rengi aslan gibi kocaman yine aynı renkte yeleleri ve kafasının üstünde çadır gibi dik yelesi olan ihtişamlı bir hayvan. Derken anında 3 tane olduklarını fark ediyorum, bir anda yanımda annem beliriyor güya benimleymiş. Bu hayvanlar bize bir şey yapar mı yoksa boşuna mı korkuyorum diye düşünürken üstümüze yürüyorlar, can havliyle annemi kapıp koşuyorum, çok yakında ahşap bir ev var. Orta yaşlı bir kadınmış evin sahibi bize yardım etmek için kapıyı açmış dışarıda bizi bekliyor, üçümüz de içeri kaçıp tahtadan kapıyı kapıyoruz. Çok fazla rüya görürüm ama bu rüya o kadar takıldı ki kafama beni çok rahatsız etti lütfen yorumlayın.

Rüyada çay toplamak neye delalet eder?

Rüyanızın ana unsuru çay toplamak olup, rüyanızda gördüğünüz kurbağa, yılan ve kurt için arzu ederseniz ilgili sayfaları inceleyebilirsiniz. Rüyada çay toplamak, çay yaprağı topladığını görmek bu rüya huzur, dinginlik, sakinlik ve saygı anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çay görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir