Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çay Yapmak

Rüyada çay yapmak neye delalet eder?

Rüyamda çay yapıyorum, çayı demlerken bekar olan kızıma görümcem tarafından birilerinin görücü geleceği söyleniyor, gelecek olan damat adayının kıdemli üsteğmen olduğunu söylüyor, ben seviniyorum yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada çay demlemek nasıl yorumlanır?

Rüyada çay yapmak, çay hazırlamak, çay demlemek, çay pişirmek, çay yaptığını, çay hazırladığını, çay demlediğini, çay pişirdiğini görmek bu rüya gerçek yaşamda memnuniyet ve hoşnutluk temsil eder. Hayatınızda güzel bir dönem yaşamakta veya bu güzel döneme girmekte olduğunuzu simgeler.

Rüyada kız istemek konusu geniş olarak kız isteme sayfasında açıklanmaktadır.
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çay görmek sayfasını da inceleyiniz.

“Rüyada Çay Yapmak” için 2 yanıt

Rüyamda benim evimde ocağın başında eski sevgilimle beraber çay demliyoruz. O “demliğe eski kullanılmış çay poşetlerini atalım bunlardan da çıkar çay” diyor. Ben “hayır yeni çay poşetlerinden koyalım” diyorum. O eskileri atıyor demliğe ben yenilerini.

Aslı selam, lütfen önce eski sevgili rüya analizi sayfasını okuyun. Onunla rüyanızda aranızda geçen konuşmalar ise aslında aranızda memnuniyet ve mutluluk verecek bazı imkanlar varken ortak noktada buluşamamak veya bazı fikir ayrılıkları yüzünden ayrılmış olduğunuzu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir