Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çay Yaprakları Görmek

Rüyada çay yaprakları görmek neye delalet eder?

Öncelikle iyi günler. Rüyamda eşya dolu bir odada eşyalar boşaltılıyor ve her tarafa çay yaprağı doluyor. Bunun manası ne olabilir.

Rüyada çay yaprağı görmek neye yorulur?

Rüyada çay yaprakları görmek yaşamakta olduğunuz şeylere yüzeysel bakarak geçmek yerine durumun temellerini araştırmak, anlamak gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çay görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çay Yaprakları Görmek” için bir yanıt

Çaydanlıkta çay yaprakları görmek
Rüyamda ben ve annem tencereler satılan yeni bir dükkana girdik. Bize camdan altı elektrikli caydanliklar gösterdiler. Satıcılar erkekti. Hiçbirini beğenmedim. Caydanlikların içinde çay yaprakları vardı, suyun içinde belirgin şekilde görünüyorlardı. Sonra siyah saçlı genç bir adam (satıcı ) geldi. Tezgahtar bize portakal rengi üzeri çiçek desenli büyük ağzı kapaklı tencere gösterdi. Annemle hemen aldık, içimden “bizi anlayan biri cikti” dedim. Daha sonra bize “birde bebekler için camdan tencere var” dedi. İçinde kaynar su bile kaynasa cam kaliteli olduğundan patlamaz dedi ve tezgahin altinda aramaya başladı. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim ; stresli ve aklı karışık, saygilarimla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir