Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çaycı Görmek

Rüyada çaycı görmek neye işaret eder?

Arkadaşlar merhaba, az önce bir rüya gördüm görür görmez sizlere yazmak istedim, hayatımda bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. Rüyamda 3 kişiyiz, annem, ben ve yengem, zifiri karanlık annemle babamın yatak odasındayız ama bir yerden ufak miktarda sarı ışık geliyor. Neyse yengem birine para verecekmiş onun için para saymaya çalışıyor, o insan odada ama ben onu tam göremedim, elinde para yokken saymaya çalışıyor, para bende “mehtap yenge, mehtap yenge” diye bağırıyorum.

Yengemin gözleri beyaza dönüşüyor ama saymaya devam ediyor ve başka bir adam çaycı kılığında gözleri bembeyaz içeri yürüyerek geliyor, çok sakin bir şekilde elinde çay varmış gibi karıştırıyor ama elinde hiç bir şey yok, o adamı bir tek ben görebiliyorum, anneme korktuğumu söylüyorum o da bana sarılıp duruyor. Çok kötüydü, sanki adam benim rüyamı yönetiyordu, yorumlar mısınız lütfen ?

Rüyada çaycı görmek yorumu

Sevtap merhaba, görmüş olduğun rüya içinde saklı korkuların hakkında bilgi vermekte, onların bir sebeple açığa çıktığını temsil etmektedir. Ben burada unsurların anlamını yazacağım mesajı ancak kendin tespit edebilirsin.

Rüyalarda sarı ışık görülmesi iyi değildir ve genellikle saplık konusunda olumsuz anlam taşır, bir hastalığa işaret edebilir. Rüyada para saymak, reel yaşamda başarıya işaret eder ve bir işte ummadığınız kadar başarılı olacaksınız manası taşır, iyi sonuçlanacak bir işe tabir edilir. Bakınız rüyada para görmek sayfası. Rüyada beyaz göz görülmesi ise uyanık durumda gereksiz endişeler yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada gördüğünüz çaycı ise etrafınızda sizin iyiliğiniz için uğraşan birisi / birileri olduğunu temsil eder. Ancak rüyanızın anlattığına göre kafanız o kadar karışık ki bunları fark etmiyorsunuz tam aksine korkuyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir