Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çayır Görmek

Rüyada çayır görmek ne demektir?

Bu siteyi gerçekten çok beğendim, çok güzel bilgi veriyorsunuz. Ararken gözüme takıldı bir bakayım dedim. Benim çok ama çok çok sevdiğim bir erkek arkadaşım var, sürekli konuşuyoruz hatta 24 saat diyebilirim. Ama sevgili değiliz.

Sürekli rüyamda onu görüyorum aralıksız hemde. Bir yerde okumuştum “birini sürekli rüyanızda görmek o kişinin sizi özlediğine işarettir” diyordu, bu doğru mudur? Bir de bugün rüyamda yine onu gördüm çayır kaplı bir alanda idik, ben onu sırtıma alıyordum taşıyordum yani. Sonra sanki kopacakmışız gibi “seni çok seviyorum, iyi ki varsın” diyordum, sarılıyordum. bu ne anlama gelir?

Rüyada çayırlık görmek yorumu

Dilek merhaba,Önce sitemiz hakkındaki düşüncen için teşekkür ederim.

Rüyalar gerçekte sırada bir şeydir onu değerli kılan, olduğundan fazla önemli yapan ne yazık ki bizleriz. Rüya; yemek yemek, su içmek, hava almak gibi insan yaşamının olağan unsurlarından biridir ve her rüyadan bir anlam çıkarmayı yine insanoğlu başarmıştır! Batılı bilim çevreleri rüyalar insanın ruh halinin uykudaki yansımasıdır demektedir. Bir insan gündüz bir şeyi kafasına ne kadar çok takarsa rüyasında da onu sık görür ve bu bilinene bir gerçektir. Dolayısıyla o yorumu unutun, yok öyle bir şey.

Rüyada çayır görmek, çimen, çimenlik, otluk görmek Açıklık ve güvenlik temsil eder. Size başarılarınızın takdir edildiği bilgisi geleceğini gösterir.

Arkadaşın hakkında açıklamayı erkek arkadaşını rüyada görmek sayfasında bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir