Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cd Görmek

Rüyada cd neyi gösterir?

Rüyam şöyle başlıyor. İlk önce bir müzik cd mi arıyorum, annene soruyorum, annem mutfakta buzdolabının üzerine koyduğunu söylüyor. Mutfağa gidiyorum orada iki arı beni sokmak için kovalıyor sonra ben balkona kaçıyorum, arılar balkonda beni ısırıyorlar, balkonun camından mutfağa bakarken pencere mermerinde tüylü kocaman siyah bir örümcek görüyorum, sanırım ölmüştü. Sonra içeri giriyorum.

Mutfak dolabının içerisinde de kocaman bir siyah örümcek var, kafamı kaldırıyorum dolabın en üstünde sanki hepsinin annesi derler ya aynı onun gibi, koskocaman tüylü siyah, sonra sırtıma tişörtümün içine ufak bir örümcek kaçıyor, orada uyanıyorum. Ben örümceklerden nefret ederim, bu yüzden çok fena bir kabustu benim için.

Rüyada cd görmek yorumu

Büşra merhaba,

Rüyada cd görülmesi rüyayı gören insanın eğlenmek ve rahatlamak ihtiyacı içinde olduğunu gösterir. Yeni fırsatlara ve olanaklara işaret eder. Cd aramak kişinin rahatlamak için arayışlar içinde olduğunu temsil eder.

Rüyada arı görmek çok iyidir ve zenginliğe, iyi şansa, uyuma, yaratıcılığa ve mutluluğa yorumlanır. Genel anlamda arılar hem rüyada hem gerçekte sıkı çalışma ve çalışkanlık sembolüdür. Bir arı tarafından sokulduğunu görmek kişinin uyanık hayatında ona bir haksızlık yapıldığını gösterir. Rüyada örümcek görülmesi gerçek yaşamda olanın tersine rüyada sevimli mesajlar verirler ve iyi haberlere rivayet edilirler.

Rüyada cd hakkında diğer yorumlar

Rüyada CD çalar görmek başkalarına üzerinde oluşturmaya çalıştığınız etkinizi işaret eder. Rüyada cd çalar kullanmak, cd çalar dinlemek bir şeylerden ilham alınacağını ifade etmektedir. Rüyada cd çaldığını veya cd dinlediğini görmek rüya sahibinin yüksel insani vasıflara sahip olduğuna, onun her zaman sizin hayırsever ve insan dostu biri olduğuna ve bütün canlılara karşı hassas davrandığına delalet eder. Rüyada cd aldığını görmek dikkatini dağıtma ve eğlence ihtiyacını ifade eder. Yeni bir fırsat ve imkanlar elde edileceğini gösterir. Rüyada bir disket görmek uyarı sinyalidir ve bilgisayar disketi görülmesi kişinin bir durum ya da hayatının yönünü tespit için hangi bilgileri kullanması gerektiğine dikkatli bir şekilde karar vermesi gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Cd Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben rüyamda eski sevgilimin bana arkadasi yoluyla hediye olarak cd verdigini gordum.Ruyamda eski erkek arkadasim bize geliyor eve arkadaslariyla oturuyom falan annem babamda var iste biz ayrildigimizi soyliyoruz eski erkek arkadasm babamdan ozur diliyor babamda anlatiyor cocuk benden ozur diledi falan diye.Sonra hic tanimadigim bor cocuk ismi k harfi ile basliyordu eski erkek arkadasm bu k kisiye cd veriyor bna vermesini soyluyor ve k kisisi hediyeyi bna veriyor aciyorm bir cd var cok heyecanlaniyorm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir