Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cebinde Uyuşturucu Görmek

Rüyada cebinde uyuşturucu görmek ne delalet eder?

Öncelikler merhabalar. Rüyamda yolda yürürken bir adam yanıma yaklaştı ne olduğunu anlamadan karşımda bir polis belirdi ve cebimden 3-4 paket kadar uyuşturucu çıktı, polise “ben yapmadım” dedim, polis “biliyorum, senin suçun yok” dedi ve bıraktı beni. Daha sonra başka bir adam karşıma çıktı, o da kötü biriydi, çok korktum ve hemen emniyete gittim, suç duyurusu yaptım, bu arada yanımda bavulum, annem ve bir arkadaşım var.

Polise anlattım gördüğüm yüzleri, onlarda dinlediler ve resimlerini çizdiler ve aynı şikayetten gelen bir oda dolusu insan vardı. Ayrıca cebimdeki o uyuşturucu paketlerini yere attım, onlardan kurtuldum. Ben polisle konuşurken 3. adam dışarıdan geçti, çok korktum ve kaçtım beni görmedi. Annemi kaybettim bir ara, sonra o da çıktı geldi, ağlıyordu ona ağlamamasını söyledim ve sakinleştirdim, bu arada bu aralar annemle aramız kötü. Anneme “eve gidelim hadi” dedim, bavulumun ağzı çok az açıktı, tamamen açtım ve içinde bilgisayarımın olmadığını gördüm, en alta koymuşumdur diyerek umursamadım, sonra evimize giden yolda 3 adam 2 kızı sıkıştırmış dövüyorlardı, anneme “çabuk ol kaçalım” dedim ama annem o adamların önünden geçti ve bizi fark ettiler, peşimize takıldılar, biz koşmaya başladık, bir ara bizden pes ettiler gelmediler peşimizden, sonra beni tutabilecek kadar yakınıma geldiler fakat tutamadılar, sadece karşımda durdular ve ben uyandım.

Bu yazıyı yazarken bile elim ayağım titriyor. Rüyada cebinde uyuşturucu görmek, kötü adamlar görmek neye işarettir? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğrenci
Ruh haliniz : Her şey ters gider ya hayatınız da işte öyle

Rüyada cebinde uyuşturucu görmek neye işarettir?

Sevgili okurum, sizinde fark edeceğiniz gibi rüyanızdaki ana unsurlar hep negatif şeyleri işaret etmekte: uyuşturucu, kötü adamlar, takip edilmek gibi. Buradan gerçek hayatınızda negatif duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir yaşam evresi geçirmekte olduğunuz yorumlanır.

Rüyada uyuşturucu görmek genel olarak mutsuzluk, yalnızlık duygularının ağır bastığı bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu gösterirken alternatif olarak çevrenizde fazlasıyla dedikodu yapıldığını, fazla dedikodulu bir ortamda yaşadığınızı simgeler. Bakınız uyuşturucu rüya tabirleri sayfası.

Rüyanızda gördüğünüz polis, aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna işaret olup, güçlü olmak, rakiplerinizi yenmek için gerekli güç ve imkanlara sahip olduğunuzu işaret eder. Bu rüyanın derin çözümlemesi ise içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişelerin yersiz olduğuna yorumlanır, bunu bilip ona göre davranmak gerektiğine delalet eder.

Sonuç olarak rüyanız , başaramayacağınızı düşündüğünüz şeylerden sakındığını ifade etmektedir. Böyle bir düşünceye sahip olmak insanın içe kapanmasına, yeteneklerini kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

“Rüyada Cebinde Uyuşturucu Görmek” için 3 yanıt

Bu rüyamda 2. uyuşturucu görüşüm oldu. Rüyamda ben bir eve girip şifreli hareketlerle uyuşturucu istiyordum ve aynı yerden topuklu ayakkabı alıyordum. Sonra arkadaşıma kalmaya gidiyordum ama ne annesi ne de arkadaşımın kendisi evde yoktu, Ben tek başıma onlarda kalıyordum ve korktum. Bende evinde kaldığım kişiyle ortak arkadaşlarımızdan 1-2 tane çağırdım ama 1 tanesi ortak değildi. Sonra arkadaşım ve annesi geldi. Kızmadılar duruma. Sonra ben aceleyle uyuşturucuyu aldığım yere gittim ve uyuşturucuyla ayakkabıyı geri verip paramı almaya çalıştım, İlk başta aldıklarımı kuzenime verip onun geri vermesini söyledim ama adam beni gördü camdan bende mecburen kendim verdim. Sonra tekrar arkadaşım evine gittik. Annem , teyzem bile oradaydı. Teyzemin eski bir arkadaşını benim arkadaşımın evinde arıyorlardı. En son buldular. Uyuşturucu bölümünden etkilendim sadece. Bundan önce de rüyamda uyuşturucu kullandığımı görmüştüm, 15 gün bile olmadı ilk uyuşturucu rüyamı göreli. 15 yaşında, Bekar, Öğrenci kızım.

Asu merhaba, rüyanız genel anlamıyla mutsuzluk, yalnızlık duygularının ağır bastığı bir dönem içinde olduğunuzu gösterirken aynı zamanda çevrenizde fazlasıyla dedikodu yapıldığını, fazla dedikodulu bir ortamda yaşadığınızı anlatmaktadır, lütfen uyuşturucu sayfasını inceleyin.

Merhaba, dün gece bir rüya gördüm ve çok korktum. Rüyamda Annem, Babam, Teyzem, Ablam, Kız kardeşim ve İki kuzenim dışarıya çıkıyorduk. Sonra babamın silahlı bir düşmanı varmış o düşman bir kuzenim ve ben hariç herkesi öldürüyormuş. Sonra olayın üzerinden 1 ya da 2 ay geçiyormuş ben akşam bir yere gidiyormuşum ama korkunç bir sokak hep uyuşturucu Satan kişiler falan var. Sonra birisi bana pakette bir hap uzatıyor bende elimi uzatıyorum almak için ama o bana kızıyor diyor ki “senin yaşın daha çok küçük bunu kullanmamalısın” Sonra ben eve gidiyorum ve orada ailem için Ağlıyorum sonra da uyandım lütfen yorumunu yapar mısınız oldukça etkiledi beni bu rüya. 14 yaşında, bekar ve öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir