Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cebrail Meleği Görmek

Rüyada Cebrail melek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda ben ölen annemi gördüm ama çok garipti, annemle büyük bir tekneye biniyorduk ve teknede bizden başka kimse yoktu. Anneme “anne bu tekneyi nasıl kullanacaz, bak kaptan da yok başka kimse de” diyorum. Sanki aklımda kaldığı kadarıyla bir yerde mahsur kalmışız, o tekneyle kurtulmak istiyoruz gibiydi. Sonra annem “kızım Allah’ın izni ve yardımıyla bu tekneyi götürürüz” dedi. Bu sırada ben bir şey almak için teknenin alt katına indim, annem teknenin üst kısmında duruyordu, o sırada çok kuvvetli bir rüzgar esti ve bulutların arasından kuş gibi kanatlı bir şey tekneye kondu.

Ben “anne” diye haykırarak yukarı çıktım. Teknede annemin yanında beyaz kıyafetli, meleğe benzer biri vardı, korkuya “siz kimsiniz” dedim, bana “ben Cebrail Meleğim, size yardıma, sizi güvenli bir yere götürmeye geldim” dedi. İnanamamıştım, annem yanıma geldi, “korkma kızım, Cebrail bizi kurtaracak” dedi ve Cebrail Melek tekneyi sürmeye başladı, çok güzel bir rüyaydı ve annem gerçekten canlı gibi yanımdaydı, bu rüyada hiç uyanmak istemedim.

Rüyada Cebrail meleği görmek yorumu

Sema merhaba, bu muhteşem rüyayı paylaştığın için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Rüyanız olağanüstü güzellikler içermektedir ancak ilk önce rüyada ölmüş anneyi görmek rüya analizi sayfasını okumanı rica ediyorum. Rüyada tekne görülmesi rüyayı gören kişinin sahip olduğu yeteneği sayesinde karşısındaki sorunlarla kolayca baş edebileceğini ve bunu başarmak için güçlü bir isteğe sahip olduğunu ifade eder. Rüyada tekne görmek aynı zamanda görenin önünde başarı ve mutluluk dolu günlerin olduğuna ifade eder. Rüyada tekneye binmek rüya sahibinin yaşamındaki bilinçsiz ve bilinmeyen yönleri ile yüzleşmeye hazır olduğunu gösterir. Rüyada kuvveti rüzgar görmek kişinin hayat tarzını değiştireceğine işaret ederken öte yandan da bu değişimin yakında gerçekleşeceğini anlatır.

Rüyada Cebrail meleği görmek hayırlara işaret eder ve Cebrail’i görmek rüyayı gören rüya sahibinin hayatında büyük bir çığır açacak bir tanışmaya veya önemli bir toplantıya katılacağına ve bu toplantının iyi geçeceğine ya da tanışacağı insanın ona çok hayırlı fırsatlar sunacağına  delalet eder. Rüyada Cebrail ile konuşmak kişinin müjdeli bir haber alacağına, murada ereceğine işaret eder. Zaten rüyanın sonunun iyi bitmesi ve sizin bu rüyadan büyük mutluluk duymanız rüyanın yorumunda anlatılanları teyit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir