Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cehennem

Rüyada cehennem neye delalet eder?

Rüyada cehennem görmekSelam, lütfen bunu okuyun bu ne anlama geliyor, teşekkür ederim cevabınıza, rüyamda benim evde erkek arkadaşım yatakta uyuyor ve onun ayak ucundan bir adam çıktı ve ben onu bucakla parçaladım onu alıp bir yola çıktım ama o yol beni cehenneme götürdü, baktım her tarafta ateş yanıyor ve o an bir kadın sesi geldi, arkama baktım yaşlı bir kadın bana “kızım en büyük ateşin içine at ki yansın ve birlikte dua edeceğiz ki ilik kalmasın, kalırsa yine geri dönüp gelir” dedi, birlikte biz dua ettik ama ne yazık ki birazı kaldı, geri çıktım evime geldim.

Rüyada cehennem tabiri

Rüyada cehennem görmek azap çekeceğiniz bir olayla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada cehennemi görmek genellikle suç, günah, vicdan muhasebesi ve pişmanlığı simgeler. Cehenneme girmek, Cehennem içine girmek günah işlemek ifadesi olup rüyayı görenin günah işlediğine işarettir. Cehenneme girip çıkmak, cehennemin içine girip çıktığını görmek günahlarından arınacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada cehennem ateşi görmek korku ve bastırılmış duyguları simgeler. Yaşadıklarınızdan ötürü, Birçok iç korku ve bastırılmış duygularınızın olduğunu ifade eder. Kendinizi cezalandırdığına işarettir. Rüyada cehennemde yanmak, cehennemde yandığını görmek gerçek yaşamınızda size huzursuzluk veren yaptığınız bir hatalı iş ya da işlenen günahtan hemen dönmek gerektiğini işaret eder. Rüyada cehennem bekçisi görmek, cehennemin bekçisi Malik meleği görmek en önemli uyarıcı rüyalardan biridir ve çok dikkate alınmalıdır. Malik meleği görmek dünya işlerine kendinizi fazlaca kaptırdığınızı manevi açıdan bitmiş vaziyette olduğunuzu, derhal kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada zebani görmek önünüzde zorlu,  sıkıntılı günler var demektir. Bunlara göre önlem almalısınız manası taşır.

“Rüyada Cehennem” için bir yanıt

rüyada kıyamet günü gelmişti karşıdaki arazide cehennem atesi yanıyordu çok panik oldum korktm ojem vardı telasla onu çıkardım siyah bi elbise giydim siyah bir saat taktim.. bu şekilde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir