Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cehennemde Yandığını Görmek

Rüyada cehennemde yanmak neye işaret eder?

Merhaba rüyamda ben, oğlum ve kardeşim bir ormanda idi. Oğlum kardeşimin kucağındaydı, onlar benden önde idiler. Sonra yüzünü göremediğim biri bana yaklaştı ve “birazdan kıyamet kopacak” dedi, ben inanmadım, sonra “bu ağaçlar devrilecek o zaman anla ki kıyamet kopacak” dedi. Sonra ağaçlar devrildi, bir tanesi de oğlum ve kardeşimin üstüne düştü, sonra bende öldüm ve cehenneme girdim, yandığımı gördüm.

Bir kaç saniye sonra uykudan uyandığımı sandım ama rüya içinde rüya görüyormuşum meğer. Sırtımda ve kollarımda çizgi çizgi yanık izleri vardı, herkese soruyordum “bu ne, ne oldu bana” diye, sonra aniden uyandım. Çok korkutmuştu bu rüya beni, yorumlamanızı acilen bekliyorum, sağ olun. 21 yaşında evli bayanım.

Rüyada cehennemde yandığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada cehennemde yandığını görmekRüyada kıyameti görmek, kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada cehennemi görmek azap çekeceğiniz bir olayla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada cehennemi görmek genellikle suç, günah, vicdan muhasebesi ve pişmanlığı simgeler. Cehenneme girmek, cehennemin içine girmek günah işlemek, günah işlediğine delalettir. Rüyada cehennemde yanmak, gerçek yaşamınızda size huzursuzluk veren yaptığınız bir hatalı iş ya da işlenen günahtan hemen dönmek gerektiğini işaret eder. Rüya içinde rüya görmüş olmanız önemlidir ve bu tür rüyalarda görülenler hemen gerçekleşir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cehennem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cehennemde Yandığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada binaların yandığını görmek
S.a Arkadaslar
Benim rüyamda binalar yan yanaydi en bastaki yaniyordu. her yer duman olmustu yanan Bina yandakini de alevleriyle sarmisti.
Cok Kötü bir Durumdu ben ve Arkadasim biraz uzaktan bunlari izliyorduk, birden arkadasima bu binada diger arkadasimiz yasadigini hatirladim oda telasla telefonu alip onu aramaya gitdi bende defelarca yanan binalara bakip duruyordum. o an da kardesim cagirdi ve uyandim. Anlami ne bu rüyanin acayip bir sekilde kafama takildi , asagida alever vardi yukari dogru her sey duman doluyordu, duman tüm mahalleyi sarmisti..
Umarim en kisa zamanda cevab alirim. iyi Günler.

Muhammet selam,
Gördüğünüz rüya yakında sizi üzecek bir haber alacaksınız anlamına gelebilir.

Bir düşmanın senin en iyi arkadaşlarını kandıracak ve sen tek başına kalacaksın. Yani;o ilk yanan bina senin en kötü düşmanın yanan bina diğerlerinide yakıyor yani arkadaşlarını kandırıyor diyer yanan binalar senin arkadaşların sana düşman olacak kendine dikkat et allah seni içinde kinve düşmanlarından korusun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir