Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cehennemi Görmek

Rüyada cehennemi görmek neye işaret eder?

Rüyamda aniden bir ağaç yerden çıktı ve hemen büyüyüverdi ama onun büyüdüğünü saniye saniye gördüm. Kocaman, yeşil bir ağaç oldu ve ağacın köklerini de görüyorum. Kökleri derin bir kuyu gibi yerin dibine doğru uzanıyor. Orada bir sürü, sıra sıra karıncalar vardı. Ağacın sadece kökleri yanıyordu, karıncalar yanmıyordu. Oraya doğru baktığımda bana cehennem hissi veriyordu rüyam, sanki cehennemi gördüm.

Sonra bana bir dilek tutmamı söylediler sanki, dileğimi dua ederek tekrarlarken bir taraftan da “Allah’ım ne olur beni affet” diye yalvarıyordum. Sonrasında ağacın kökünün yandığı kuyuya adım attım, ama düşmedim ama hala orası aynı şekilde görünüyordu ama ben yere basıyordum, yer hissi vardı ayağım altında. Ceren göndermiş.

Rüyada cehennemi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada cehennemi görmekCeren merhaba, rüyanız önemli bir rüyadır, keşke hakkınızda biraz bilgi verseydiniz, yaşınız, işiniz, medeni durumunuz gibi. Gördüğünüz rüya çok hırslı olduğunuzu ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızı işaret ederken işinde ilerlemek, başarılı olmak için sırtınızı yaslayıp destek alacağınız kişiler olduğunu göstermekte, ancak kimi iç korku ve bastırılmış duygular nedeniyle kendinizi suçlu hissettiğinizi ve bu suçluluk hissi nedeniyle yaşamınızda iyi yönde değişiklikler yapmak, ilerleme konularına odaklanamadığını belirtmektedir. Rüyanın verdiği ana mesaj hırsınızı kontrol altına almanız gerektiğidir. Bırakın kimi şeyler oluruna gelişsin, “su kendi yolunu bulur sözünü” unutmayın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cehennem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanın ana unsurları: ağaç, kocaman ağaç, yeşil ağaç, ağacın kökleri, ağaç kökü, derin kuyu, yerin dibini, karıncalar, cehennem, dilek tutmak, dua etmek, Allaha yalvardığını, kuyuya atlamak.

“Rüyada Cehennemi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda cehennem gibi bir yerdeydim, orada insanlar vardı ben ise beyaz giyinmişim yani kıyafet kefen gibiydi, bir oda vardı, oda sisliydi dumanlı, içeriden hiç bir şey gözükmüyordu, biri bana seslendi “şuradaki insanlardan 4 tanesini daha cehenneme at” dedi ve ben o kişileri o odaya attım ve bağırıyorlardı, hiç bir şey görünmüyordu, elimde bir sopa gibi bir şey vardı ve çok korkmuştum o anda rüyada “Allah’ım sen beni cehennem azabından koru” diye dua ediyordum.
badi barış, 23, Erkek, Bekar, Çalışıyor, normal

Rüyada cehennem görülmesi, Azap çekeceğiniz bir olayla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada cehennemi görmek genellikle suç, günah, vicdan muhasebesi ve pişmanlığı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir