Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çek Görmek

Rüyada çek görmek neye çıkar?

Rüyamda çok güvendiğim bir müşterimin ödeme yapamadığını ve bu yüzden ona güvenerek verdiğim bir çekin yazıldığını gördüm. Hayırdır inşallah, sizce bu neye alamet. 39, erkek, evli, toptan ticaret. Ruh halim sıkıntılı, bir süredir tahsilatta ve dolayısıyla büyük sıkıntılar yaşıyoruz, ben bunda kaynakladığını düşünüyorum, siz ne dersiniz? rüyada gördüğüm gerçek olabilir mi?

Rüyada çek görmek yorumu

Sami merhaba, bende seninle aynı fikirdeyim, bu rüya yaşadığın ruh halinin yansımasıdır ve inşallh böylr bir olmayacak. Zaten rüyaların bilimsel tanımı olarak kişinin içinde bulunduğu durumun uykusundaki yansımasıdır tanımı genel kabul görmüş açıklamadır.

Rüyada çek görmekRüyada çek görmek rüyayı gören kişinin zihninin maddi meseleler ile yoğun bir şekilde meşgul olduğunu gösterirken aynı zamanda kendini başkalarına karşı borçlu hissettiğini de gösterebilir. Boş çek, çek karnesi, çek koçanı görmek görmek kullanmadığınız potansiyeli ifade eder. Rüyada sahte çek görmek rüya sahibinin sipariş planlarını ileriye ertelemek zorunda kalacağına işaret eder. Rüyada çek almak iyi bir rüyadır ve çek aldığını görmek bu rüya size ödemelerinizi karşılamak için gereken kaynağınızın olduğunu simgeler. Rüyada karşılıksız çek görmek, karşılıksız çek yazmak, çek yazdığını görmek depresyon ve iş kaybı ifade eder.

“Rüyada Çek Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda çok sevdiğim ve kendisinden psikolojik konularda danışmanlık hizmeti aldığım (işi bu), bir kadının evindeyim. (daha önce hiç gitmedim) Ev çok güzel. Önümde açık ahşap rengi, tertemiz 3 kapı var, hepsi aralık. Ben birden kendimi çok kötü hissediyorum ve banyoya girmek istiyorum, telaşlıyım. Kadın geliyor ve “istediğine gir hepsi banyo” diyor ve birinin kapısını açıyor. Giriyorum çok güzel ve geniş bir banyo, İçimden “evde 3 banyo var bende ancak bir, onda da küvet yok” diyorum. O sırada külfetli bir borcum olduğu ortaya çıkıyor. Oturup hüngür hüngür ağlıyorum. O kadın geliyor ve halledicez diyor, bana çek veriyor, borçlar 5 dakika içinde kapanıyor. (40.000 tl gibi büyük miktarlar). Bunu saçma buluyorum “hayatım böyle mi geçecek, bir bakıyorsun borç var bir bakıyorsun yok, madem bitecekti niye oldu” diye ağlıyorum. O sırada sanki üniversite diplomam da aslında yokmuş, o kadar ağladım ki uyandığımda da ağlamışım, gözlerim yaş içinde. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sevgiler. Meral.

Yaşım 35 bekar, daha önce evlenip boşandım. Rüyamda hoslandigim kişinin evindeyim. Aramızda hiç para ilişkisi yok ama bana çek defterini verip çek kesmemi istiyor. Sanki bana vermesi gereken bir borç varmış gibi. Sonra bana bir ayakkabı vermek istiyor ben pek beğenmiyorum, o Beymen’in bir ayakkabısı olduğunu kaliteli bir ayakkabı olduğunu almam gerektiğini falan soyluyor. Bir acelecilik falan var. Yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir