Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada ceket görmek neye işaret eder?

Rüyamda sevdiğim bir adam arkası dönük uzunca gidiyor o kadar özlemişim ki ardından gidiyorum, ara sokaklardayım, bir sürü kedi yavrusu görüyorum yolda ama bu yavrular bit kaynıyorlar. Onları bir evin önüne bırakıyorum, adam pek gönüllü olmuyor evin sahibi fakat bırakıyorum, o kadar çok ki bazıları sırtıma yapışmış yavruların tırnakları sırtıma batıyor , bende uyandım rüyadan.

Bu arada arkasını dönüp giden sevdiğim adamın çantası elimde, onuda sırtıma atmışım, üzerimde bana çok büyük gelen bir ceket var. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada ceket görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda sevdiğin adamın arkasını dönüp gitmesi, aile yaşantınızda büyük bir değişiklik olacağını, sevdiğiniz kişiler içinde sizi çekemeyenler ya da iyiliğini istemeyenler olduğunu ve dikkatli davranmak gerektiğine işarettir.

Rüyada yavru kedi görmek sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyanızda görmüş olduğunu kedi yavrusu, yavru kedi sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir.

Rüyada ceket görmek korumacı kişiliği ifade eder. Rüyada yeni ceket almak, ceket giymek, ceket aldığını, ceket giydiğini görmek Kendinizi dış dünyadan izole ettiğinizi anlatır. Rüyada ceket yıkamak veya ceket temizlediğini, sildiğini görmek rüya sahibi kişinin çevresindeki birisi hakkında bazı endişeleri olduğunu ve onu korumak için bir şeyler yapması gerektiğini simgeler. Rüyada deri ceket görmek, Kuvvet almak, güçlenmeye işarettir. Eski ceket görmek duygularınızın sizi aşağı çekip, yavaşlattığına işaret eder. Rüyada kürklü ceket görmek refah ve lükse işaret etmektedir.

“Rüyada Ceket Görmek” için 3 yanıt

ben ruyamda siyah ceket giydigimi gördüm ne anlama geliyor acıklarsanız sevinirim tesekürler

Rüyanız, içe kapanıp, kendinizi dış dünyaya kapattığınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir