Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çekiç Görmek

Rüyada çekiç görmek neye işarettir?

Rüyamda arkadaşımın rahmetli eşi (vefat edeli 10 gün oldu) kendi evine elinde bir çekiç ve çivi ile giriyor, eşi sandalyede oturuyordu, ona dönerek “otur sen otur, zaten hep oturuyorsun” dedi. Ne anlama geliyor çok merak ettim. Emeğiniz için şimdiden teşekkür ederim. 47, Kadın, Evli, Emekli.

Rüyada çekiç görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölüyü diri görmek, sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir, yani ölü diri getirir. Rüyada ölü birini canlı görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur.

Arkadaşınızın yeni vefat eden eşinin elinde çekiç ve çivi olması ilginç; Rüyada çekiç görmek güç, kuvvet, erkeklik duygularını ve erkeksi tutum içinde olduğunuzu simgeler. Ayrıca büyüme ve inşaat işaret eder. Rüyada çekiç atmak, çekiç fırlatmak alkole eğilimini ve sarhoşluk yüzünden başa gelebilecek sorunları işaret edebilir. Rüyada çekiç kullanmak, çekiç kullandığını görmek azim ve hedeflerinize ulaşma kararlılığınızı gösterir. Bu büyük bir başarı ile görevini yerine getirmek anlamını taşır. Rüyada çekici eline veya ayağına vurduğunu görmek şeytanı, aile veya ülke içinde çatışmaları işaret edebilir.

Rüyada çivi görmek büyük güce sahip ve ihtişamlı bir mevki sahibi kimse ile tanışmaya yorumlanır.

Rahmetlinin elinde çekiç ve çivi ile evine gelmesi ve eşine söyledikleri eşinin (yani arkadaşınızın) üzerindeki ağırlıktan bir an önce kurtulup, hayatın devam ettiğini kabul etmesi ve hayatını kaldığı yerden huzurlu ve sağlıklı sürdürmesi için bir şeyler yapması gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir