Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çekiliş Görmek

Rüyada çekiliş ne demektir?

Korkarak uyandığım bir rüya gördüm. Endişeli iken rüyanda şeytan seni korkutur derler, ben böyle bir durumda iken gördüm bu rüyayı. Rüyamda ilk odamdayım, sonra eski bir is arkadaşım odama pencereden girip pantolonumu hiç beğenmediğini söylüyor. Sonra dışarı çıkıyorum ve herkesin koştuğunu görüyorum, bende koşuyorum, ama yolda değil, yüksekten koşuyoruz, tanıdık insanlarla konuşuyoruz ve gülüyoruz.

Tam sevgilimin evinin önünde o yükseklik bitiyor, kamyon gibi bir araçtan asağıya atlıyorum ve bakıyorum ki sevgilimin evinde kalabalık var ve hepsi düğüne gider gibi süslenmiş ama sevgilim aralarında yok. Ben koşmaya devam ediyorum ve bir çekilişe katılmak için bir binaya giriyorum. Bana beklemem için bir yatak odası veriyorlar. Sonra bir adam yanıma gelip piyango oynadığını söylüyor ve benden rakam istiyor, ben iki numara söylüyorum, oda sevinerek kağıda yazıyor ve “ben zengin olursam, sana da para vereceğim” diyor.

Name: Mery
Cinsiyetiniz:Kadin
Yaşınız:19
Medeni durumunuz: iliski
Şu anki ruh haliniz:Üzgün
Subject: Karışık bir Ruya
Anahtar kelimeler: Kalabalık, atlamak, yarışma, rakam

Rüyada çekiliş görmek yorumu

Rüyanız, gerçek hayatınızda karşılanmamış ihtiyaçlarınız nedeniyle zihninizin yorgun ve kimi arayışlar içinde olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada çekiliş görmek yardımsever, hayırsever olmayı veya daha fazla veren kişi olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada bir çekilişe katılmak veya çekiliş izlemek bu rüya kadere inanmak gerektiğini, kimi şeyleri zamana bırakmak gerektiğini işaret edebilir. Rüyada çekilişte ikramiye kazanmak rüyayı gören kişinin şansının açık olduğunu temsil ederken öte yandan da bu şansa fazla güvenmemek, işleri olması gerektiği gibi yapıp, sorumluluktan uzaklaşmamak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir