Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çekilişte Para Kazandığını Görmek

Rüyada çekilişte para kazandığını görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda sanırım bir alışveriş merkezinden çıkarken önümü birileri kesiyor ve aldığım bir ürünü açıp gösteriyorum. Ürünün üstündeki yazıya bakarak çekilişten 3000 lira kazandığımı söylüyorlar. Bende şaşırıp seviniyorum, daha sonra çekilişten kazandığım paranın miktarı artarak devam ediyor ve 20.000 liraya kadar çıkıyor, bende haliyle çok seviniyorum ve rüya burada bitiyor. Teşekkürler. Gönderen Mehmet.

Rüyada çekilişte para kazanmak tabiri

Mehmet Merhaba, rüyada çekiliş görmek yardımsever, hayırsever olmayı veya daha fazla veren kişi olmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada para görmek, para kazanmak, para bulmak, para almak, para vermek güven, öz değer, başarı ya da maddi değerleri temsil eder. Genellikle insanın gerçek yaşamında içinde bulunduğu ruh hali ile maddi konumu arasında bağları ifade eder ve para rüyaları dikkatle yorumlanmalıdır.

Para rüyaları, rüyadaki paralar, alternatif olarak inanç, sevgi ve kalp konularıyla ilgili tutumları ifade edebilir. Bu cinsellik ve güç için ortak bir semboldür. Özellikle, rüyada para bulmak aşk ya da güç arayışını gösterir.

“Rüyada Çekilişte Para Kazandığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda otogarda kazı kazan tarzı bir şans oyunundan 1 lira verip 24 lira gibi ufak bir para kazanıyordum devamını oynamaktan kazandığımı da kaybederim diye vazgeçiyordum. Eve giderken yolda bana örnek gösterilen yakın bir arkadaşım erkek arkadaşının hediye ettiği lüks spor bir arabayla yanımdan geçiyordu. O sırada hoş genç bir adam benimle konuşmaya çalışıyordu başımdan atmaya çalışırken bi anda bizim eve kadar geliyordu sonra annem ve o yanımdan geçen arkadaşım dahil herkesi kendine hayran bırakıyordu.
20 yaşındayım, kpss’ye hazırlanıyorum. Yorumunuz için simdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir