Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada çekirge görmek neye işaret eder?

Rüyada çekirge görmekEvde koridorda çekirge gördüm. Rüyamda evimdeki koridorun duvarına 3 tane çekirge konmuş gördüm. Rengini tam hatırlayamasam da açık yeşile yakın. 1 tanesi daha açık renkte, onları görüyorum ve korkuyorum. Evde ananem var çağırıp ona aldırıyorum, ama o sadece birini alıyor. Çok fazla yorum okudum kafam karıştı, yardımcı olursanız sevinirim.

Kimden: aliss
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: üzgün,umutsuz kararsız
Anahtar kelimeler: kızım ve ben

Rüyada çekirge görmek neye yorumlanır?

Rüyada koridor görmek ruhsal aydınlamayı ve duygusal gelişimi ifade eder.

Rüyada çekirge görmek psikolojik besin eksikliği anlamına gelir. Bu yaratıcılığınızın bir şekilde tahrip edildiğini, berrak düşünemediğini ve gerçek potansiyelinizi ortaya koyamadığınızı ve bu yüzden mutsuzluk yaşadığınızı ifade eder. Rüyada katydids yani uzun antenli çekirgeler görmek kendinize aşırı güven duyduğunuzu simgeler. Katydids öldürmek yaşamınızdaki fırsatları kaçırmış olduğunuzu işaret eder.

Rüyada çekirge yemek  rüya sahibi kişinin gerçek hayatında hak etmeden kazandığı para ve mal yüzünden pişmanlık yaşadığını, bu nedenle manevi bakımdan sıkıntı yaşayıp, sorun dolu hallere düşeceğine, hak etmeden sahip olduğu varlığın misliyle kendisinden çıkacağına işaret eder.

Rüyada çekirge öldürmek devir ve dönüşüm temsil eder. Rüyayı gören insanın hayatında bir değişim yaşayacağını, bu değişimle hayatında bir yönün sona erip bir başkasının başlayacağına rivayet edilir. Bu rüya alternatif olarak rüya sahibinin sorumluluğu bulunmayan ve kendisiyle hiç bir ilgisi olmayan bir maddi yükün altına gireceğine işaret edebilir.

Rüyada çekirgelerin saldırdığını görmek sıkıntı yaşamayı temsil eder. Kişinin işi veya aile yaşamıyla alakalı olarak sorumluluklarını yerine getirmediği için bazı sıkıntılar yaşadığını, yaptığı planları bir türlü gerçekleştiremediğini, verilen bir hatalı kararın acısını çekeceğime işaret eder.

Rüyada çekirge istilası görmek hayırsız bir rüyadır, verilen bazı sözlerin yerine getirilmemesi yüzünden sıkıntı yaşamaya, haksızlığa uğramaya işaret ederken aynı zamanda bu büyük bir hatadan dönmek için halen şansı olduğuna, söylenen bir yalan yüzünden bozulmuş bulunan aile ilişkisinin düzeleceğine ve sorunlardan kurtulup, rahat bir nefes almaya delalet eder.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir