Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada çekirge görmek neye işaret eder?

Rüyada çekirge görmekEvde koridorda çekirge gördüm. Rüyamda evimdeki koridorun duvarına 3 tane çekirge konmuş gördüm. Rengini tam hatırlayamasam da açık yeşile yakın. 1 tanesi daha açık renkte, onları görüyorum ve korkuyorum. Evde ananem var çağırıp ona aldırıyorum, ama o sadece birini alıyor. Çok fazla yorum okudum kafam karıştı, yardımcı olursanız sevinirim.

Kimden: aliss
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: üzgün,umutsuz kararsız
Anahtar kelimeler: kızım ve ben

Rüyada çekirge görmek neye yorumlanır?

Rüyada koridor görmek ruhsal aydınlamayı ve duygusal gelişimi ifade eder.

Rüyada çekirge görmek psikolojik besin eksikliği anlamına gelir. Bu yaratıcılığınızın bir şekilde tahrip edildiğini, berrak düşünemediğini ve gerçek potansiyelinizi ortaya koyamadığınızı ve bu yüzden mutsuzluk yaşadığınızı ifade eder. Rüyada katydids yani uzun antenli çekirgeler görmek kendinize aşırı güven duyduğunuzu simgeler. Katydids öldürmek yaşamınızdaki fırsatları kaçırmış olduğunuzu işaret eder.

Rüyada çekirge yemek  rüya sahibi kişinin gerçek hayatında hak etmeden kazandığı para ve mal yüzünden pişmanlık yaşadığını, bu nedenle manevi bakımdan sıkıntı yaşayıp, sorun dolu hallere düşeceğine, hak etmeden sahip olduğu varlığın misliyle kendisinden çıkacağına işaret eder.

Rüyada çekirge öldürmek devir ve dönüşüm temsil eder. Rüyayı gören insanın hayatında bir değişim yaşayacağını, bu değişimle hayatında bir yönün sona erip bir başkasının başlayacağına rivayet edilir. Bu rüya alternatif olarak rüya sahibinin sorumluluğu bulunmayan ve kendisiyle hiç bir ilgisi olmayan bir maddi yükün altına gireceğine işaret edebilir.

Rüyada çekirgelerin saldırdığını görmek sıkıntı yaşamayı temsil eder. Kişinin işi veya aile yaşamıyla alakalı olarak sorumluluklarını yerine getirmediği için bazı sıkıntılar yaşadığını, yaptığı planları bir türlü gerçekleştiremediğini, verilen bir hatalı kararın acısını çekeceğime işaret eder.

Rüyada çekirge istilası görmek hayırsız bir rüyadır, verilen bazı sözlerin yerine getirilmemesi yüzünden sıkıntı yaşamaya, haksızlığa uğramaya işaret ederken aynı zamanda bu büyük bir hatadan dönmek için halen şansı olduğuna, söylenen bir yalan yüzünden bozulmuş bulunan aile ilişkisinin düzeleceğine ve sorunlardan kurtulup, rahat bir nefes almaya delalet eder.

“Rüyada Çekirge Görmek” için 4 yanıt

antik eski biraz harabe gibi bir yede geziyorum yanımdaki kişinin kimliğinden emin değilim ama farklı seslerde var ve burası nemruttan kalma diyor anlatıp tanıtıyor orayı .şaşkın bakıyorum sonra o zamanlara ait bir uzun bacaklı çekirgeye benzeyen ve başı üzerinde de küçük hali olan siyah bir böcek ten bahsediyor ki o sırada sağdan soldan o siyah böcekler görünüyor kaçayım derken biri eteğime çarpıyor. bende korkuyla uyanıyorum.hayırdır inşallah.

Rüyada evde çekirge görmek neye işaret eder
Koridorda çekirge görmek. Rüyamda koridorumun duvarına 3 tane çekirge konmuş gördüm. Rengini tam hatırlayamasam da açık yeşile yakın.
1 tanesi daha açık renkte, onları görüyorum ve korkuyorum. Evde ananem var çağırıp ona aldırıyorum, ama o sadece birini alıyor.
Çok fazla yorum okudum kafam karıştı, yardımcı olursanız sevinirim.
Kimden: aliss
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: üzgün,umutsuz kararsız
Anahtar kelimeler: kızım ve ben

Rüyada koridor görmek Ruhsal aydınlamayı ve duygusal gelişimi ifade eder. Rüyada çekirge görmek psikolojik besin eksikliği anlamına gelir. Bu yaratıcılığınızın tahrip ediliyor hissi taşıdığınızı ifade eder.

Rüyada eve çekirge girdiğini görmek
Gecenin bir vakti diyeceksiniz ama az önce rüyamda evimde oturuyoruz annem eve çekirge girdiğini söyledi, evi arıyoruz, onun odasında bir tane vardi öldürmeden camdan attım, yatak odasına geldim burayı arıyorum annem çocuğa “bir şey olmasın bak” demişti, bende yatak odasına girdim yatak yoktu aradım bir şey yok dedim oturma odasına nasıl gittim bilmiyorum eşim ben annem arıyoruz çekirgeyi kapının eşiğinde poşetin içinde beş altı badem var onu çıkardım kabukları topladım içine koydum annem ben eşim gülmeye başladık bir anda koltukta 30 32 yaşlarında sakallı bıyıklı bir adam oturuyordu annem baba hoş geldin dedi dedem mi dedim evet dedi üstü başı temizdi dedem kızım yanıma geleceksin artık cuma günü kimse fark etmeden televizyon izleyip uyurlarken acı çekmeden yanıma geleceksin dedi annem sevindi uzanmaya çalıştı kucağında 10 aylık oğlum vardi uzandı uzanamadı hatırlamıyorum dede dedim olmaz götürme babam gitti o bari kalsın yalvarırım dedim sonra ağlayarak Peygamber Efendimiz (s.a.v) ve Allah a. (C.c) yalvar onu affetsin şefaat göstersin dedim sonra uyandım . Hocam rüya mi açıklar mısınız. Keder içindeyim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir