Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çekmece Görmek

Rüyada çekmece görmek ne demektir?

Rüyamda erkek arkadaşımı evimin kapısında gördüm. Balkondan ona seslendim “benim için mi geldin” diye, ilk oralı olmadı, sonra “evet senin için geldim, kim olacak başka” dedi. Erkek arkadaşım bizim evin karşısındaki apartmana giriyor, meğerse oradan ev almış. Bende balkondan onun evinin içini görüyorum ve yanına gitmeye karar veriyorum.

Evine gidiyorum, arkadaşım kapıyı açıyor bana sarılıyor, sonra evime dönüyorum. Evime gelip bir çekmeceyi açıyorum ve orada erkek arkadaşımın küçüklük resimleri, ilkokul defterleri, pasaportları, annesinin ve babasının evlilik cüzdanlarını buluyorum. Ama erkek arkadaşımın geleceğini düşünüp hemen çekmeceye geri koyuyorum.Bu rüya neye işarettir? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada çekmece görmek yorumu

Hilal merhaba,

Erkek arkadaşın ve onunla olanlar, onunla aranda geçen konuşmalar konusunda erkek arkadaşı görmek rüya yorumu sayfasında detaylı açıklama bulabilirsin.

Rüyada çekmece görmek , göz, raf, sürme, çekmece görmek gizli duygularınızı, düşüncelerinizi simgeler. Çekmece açmak, çekmece açtığını görmek düzensiz yaşamınıza, içinde bulunduğunuz kaosa veya kargaşaya son vermek istediğinizi simgeler.

“Rüyada Çekmece Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eşinin eski sevgilisini görmek
Rüyamda eşimin eski sevgilisi kızıyla birlikte evimize geliyor. (Kendisi evli değil ve çocuğu yok. Benim bir kızım var. ) çocuklara yemek yediriyoruz, kızarmış peynirli ekmek. Tam onlar yemek yerken eski sevgilisi yatak odamıza giriyor ve eşimin çorap çekmecesinde sakladığı bir mücevher kutusu çıkarıyor ve pırlanta bir yüzükle kolyeyi takıyor. Ve bana “bunlar senelerdir burada, sen bilmiyorsun” diyor. Sonra da eşimle beraber olduğunu ima ediyor ve ben ( bu arada yüzüğü geçmişte eşim almış ve o hala saklıyormuş güya ) onu tartaklayarak kovuyorum. Uyandığımda sabah ezanı okunmaya başladı ve pat diye huzursuzlukların gözümü açtım.
Salkan, 38, Kadın, Evli, Çalışıyor, Endişeli

Rüyanız uyanık hayatınızda eşinizden daha fazla ilgi, şefkat ve sevgi beklediğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir