Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çelenk Görmek

Rüyada çelenk görmek nedir?

Rüyamda üç tane hardal sarısı ve petrol mavisi yeni kesilmiş güllerden yapılmış çelenk gördüm  (renkler biraz ilginç oldu ama). Kuzenim çiçekleri toplamış ve benim bulunduğum odaya getirmiş ve babamla birlikte bu çelenkleri yapmışız ve kuzenim “bunlar çok güzel oldu, tanesini en az 150 liraya satarız artık” diyor, sonra uyandım . Bu ne demek?

Rüyada çelenk yapmak yorumu

Lütfen öncelikle rüyada gül görmek sayfasını okuyunuz. Rüyada çelenk görmek tüm sıkıntılarınızın yakında biteceğinin müjdecisidir. Rüyanızda çelenk yapmanız sıkıntıları aşmak için verdiğiniz mücadeleyi ve bunun sonucunu alacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanızda dikkat çeken bir başka unsur ise çelenklerin 3 adet olmasıdır ki bu da aşağıdaki üçlemelerden birini temsil etmektedir.

  • yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
  • hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
  • Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
  • baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Rüyada birine çelenk göndermek yaptığınız bir hatayı simgeler ve bu hata yüzünden kırdığını veya üzdüğünüz kişiden af dilemek, özür dilemek gerektiğini aksi takdirde sürekli bunun huzursuzluğunu yaşamaya devam edeceğinizi gösterir. Rüyada çelenk almak veya birini size çelenk gönderdiğini görmek fiziksel yada duygusal bir travma yaşamanıza sebep olan birinin varlığını gösterir ve onun hakkında sinirli halinize geçtikten sonra bunda sizinde payınız olduğunu anlayacağınıza delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir