Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çelik Görmek

Rüyada çelik görmek neye delalet eder?

Rüyamda eskiden beraber çalıştığım bir iş arkadaşımı gördüm ama bu arkadaşım bir çelik kafes içinde idi, onunla şu an görüşmüyoruz. Bunun yorumu nedir?
Kimden: suna
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:43
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu

Rüyada çelik görmek yorumu

Suna merhaba, gördüğün rüya, o arkadaşın hakkında sıkıntı, güçlük, sorumluluk habercisidir. Ama görüşmediğin bir eski iş arkadaşın hakkında böyle bir rüya görmen ilginç. Çünkü kafes görülmesi hiç bir zaman makbul bir rüya değildir ve kişinin hiç beklemediği bir anda sıkıntıya girmesine yorulur. Kafesin çelikten olması ise bu sıkıntının büyüklüğünü veya gücünü gösterir.

Rüyada çelik görmekRüyada çelik görmek güç, zorluk, cesaret, atılganlık, güven anlamlarını ifade eder. Rüyada çelik eşya, çelikten yapılmış eşyalar görmek iyiye işarettir ve rüyayı görenin güçlü bir kişinin desteği ile ekmek ve iş sahibi olacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda o mevki sahibi kişiye bir şey danışmaya, akıl sormaya ve onun bilgisine başvurmaya da işaret olabilir.  Parlak çelik gören kişinin büyük bir iç huzuruna sahip olduğuna ve bu sayede sağlıklı bir yaşam sürdüğüne delalet eder. Çelikten bir tabut görülmesi rüyayı gören kişinin dış faktörlerden fazla etkilenmeden uzun ve sağlıklı yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada çelik yay görmek rüya sahibinin sahip olduğu yüksek idealleri, açık sözlü olmayı, maceracı yönünü simgeler. Rüyada çelik yay kullanmak, kullandığını görmek rutin düzenden çıkmaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir