Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çelik Kapı Görmek

Rüyada çelik kapı görmek ne demektir?

Rüyamda evimin çelik kapısı yerinden çıkarılmış ve çalınmış, yerine ise sarı tahta kapı bırakılmıştı. Kapının kiriş bölümü beyaz alçıyla kapatılmaya çalışılmış, görünce çok sinirlendim avazım çıktığı kadar “kimse nasıl bir şey görmez” diye bağırdım ve uyandım. Rüyada çelik kapı yerine tahta kapı bırakıldığını görmek neye işarettir? Bunun manası ne olabilir? şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Rüyada çelik kapı görmek neye yorulur?

Rüyada çelik kapı görmek bilinçaltınızdaki gizli anıların canlanmasını veya bastırılmış düşüncelerinizin ortaya çıkışını simgeler. Bu rüya aklınızı kullanmanız ve yüksek maneviyat seviyelerine çıkmak için çabalamanızı tavsiye eder.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda yüksek manevi değerlere sahip olmak istediğini ancak kimi durumlar ya da kişilerin buna engel olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kapı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çelik Kapı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada deprem olması
Rüyamda deprem oluyor, annem babam eşim ve ben evdeyiz, hepimiz ayrı odalardan çıkıp kapı eşiklerinde birbirimize bakıyoruz, deprem yavaşlarken ben çelik kapıya geliyorum apartman merdivenleri dalgalar adeta, babam arkamda “ben hayatımda hiç böyle bir şey görmedim” diyor, sonra deprem duruyor, aşağıya inmek için kapıya yöneliyoruz ama bir ses bana “sen hariç” diyor “Allah seni istiyor, sen kal” diyor, bende “tamam” diyorum, içeri gidip koltuğa oturuyorum bekliyorum o esnada uyanıyorum.
37, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutlu huzurlu

Rüyada deprem olduğunu görmek yaşamınızda bazı şeylerin birden bire değişeceğini, rüyadaki diğer olaylar bu değişimin başta sizi zorlayacağını ancak bunun hakkınızda hayırlı olduğunu sonradan anlayacağınızı göstermektedir.
Rüyanızın en ilginç yanı duyduğunuz sesin söyledikleridir ve bu sahip olduğun değerlerin farkında olmak, ona göre davranmak gerektiğini hatırlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir