Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada cellat görmek

Rüyada cellat görmek neye çıkar?

Benim rüyamda dedem ile amcam önce tartışıyorlar, sanırım bir mal, mülk konusu idi, tartışma sırasında amcam yaşlı dedemi dövüyor ben ağlıyorum. Sonra dedem o dadan çıkıyor elinde bir orak ile geri dönüyor, amcama “seni geberteceğim, senin celladın olacağım” diyerek elindeki orağı amcama vuruyor, amcamın boğazı ve karnı kesiliyor, tüm organları yere dökülüyor ve hemen orada ölüyor. Bende katil bir kişinin evinde durmamak için evden kaçtım, dedem hapse gitmiş ve iki yıl sonra eve geri döndüm. Bu rüyayı 3 kez gördüm anlamı nedir? merak ediyorum, cevaplarsanız memnun olurum.

Rüyada cellat görmek yorumu

Sude merhaba, gördüğün rüya iki açıdan önemli; birincisi bir cinayet görmek diğer ise aynı tüyayı 3 kez görmüş olmadır. Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın değerli bir mesaj taşıdığını ya da senin bu mesajı anlayamadığını gösterir. Rüyanda amcan ile dedenin tartışmaları aslında senin iç dünyanda fırtınalar koptuğunu, bazı duygusal karışıklıklar yaşadığını ve bu nedenle iç huzuru bulamadığını ifade etmektedir. Dedenin amcanı öldürmesi ise senin öfke kontrolü konusunda sıkıntıların olduğunu, onu kontrol edemediğini ve bu yüzden berbat bir ruh halinde olduğunu anlatmaktadır. Rüyada orak görülmesi çevreden bir kişinin vefatı olarak yorumlanır. Azrail orak ile tasvir edilir, hatırlayın. Dedenin amcana saldırırken “senin celladın olacağım” demesi manidar!

Rüyada cellat görmek rüya sahibinin gerçek hayatında murada erememesine, istediği bir şeyin olmamasına rivayet edilir ve makbul bir rüya değildir. Rüyada cellatlık yapmak, cellat olmak, cellat olduğunu görmek uyanık yaşamda pişmanlık duyacağınız bir iş yapmaya işaret eder. Cellat idam mahkumunu idam eden kişi demektir. Evden kaçman ise senin bu negatif duygu yoğunluğuna, karamsarlığa iten sebebin kökenlerinin çocukluk yıllarına dayandığını, o zamanlardan kala gizli korkuların buna sebep olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir