Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çelme Görmek

Rüyada çelme neye delalet eder?

Rüyamda çocuklarımla parkta oynuyorum daha doğrusu onlar oynuyor ben onları izliyorum. Kış mevsimi olmasına rağmen rüyada hava yaz gibi günlük güneşlik. Parkın çevresindeki koşu – yürüme alanında genç kızlar, yaşlı kadın ve ihtiyar erkekler kimisi yürüyor kimisi de koşuyor. Bir ara 20 yaşlarında bir genci yürümekte olan iki yaşlı kadına arkadan yaklaşıp çelme takarak onu düşürdüğünü ve elindeki cep telefonunu kapıp kaçtığını gördüm. Parktaki diğer insanlara “imdat, hırsız var, şu kaçan genci yakalayın” diye bağırdım ama kimse hamle yapmadı, genç kaçtı gitti. Bu rüyadan üzüntüyle uyandım, yaşlı kadına acımıştım. Rüya bile olsa beni etkilemişti. Bu rüyada bir mesaj var mı?

Rüyada çelme görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çocuk parkı görmek rüyayı gören kişinin eğlence ve zevk için kendine biraz zaman ayırması gerektiğini gösterir. Rüyada çocuk parkına gitmek rüya sahibinin kendine zaman ayırmayı öğrendiğini ve mutlu olmak için elindeki olanaklardan yararlanmaya başladığını belirtir. Kış mevsiminde güneşli hava görmek kişinin içini ısıtacak, onu sevince boğacak güzel gelişmelere işarettir.

Rüyada çelme görmek genellikle günlük hayattaki insan ilişkileri, kıskançlık, çekememezlik konularında bilgi verir. Rüyada çelme atmak, çelme takmak, ayak koymak, ayak koyduğunu, çelme attığını, çelme taktığını veya birini çelmelediğini görmek gerçek yaşamınızda kıskançlık duyguları içinde olduğunuzu simgeler. Rüya kendini çelme atıldığını, çelme takıldığını, çelmelendiğini görmek çevrenizde sizi fazlasıyla kıskananlar olduğunu temsil eder.

Rüyada gasp edilen birisini ya da birinin bir başka kişiyi gasp ettiğini görmek rüyayı gören kişi için kötülüklerden uzak durmaya dikkat etmesi, çevrede kötü insanlar olduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir